Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit csinaljak ilyen szitucioban?

Mit csinaljak ilyen szitucioban?

Figyelt kérdés
Ut szélén autó parkol egy meredek ut tetején, nem látom, hogy jon e szembol kocsi, de nekem atkell ternem a masik sávba, hogy kikeruljem. Sajnos volt ma velem ilen szituacio es ovatosan kikerultem szerncsere pont nem jot szembol semmi. De mit tennétek ti?
2021. okt. 2. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon mást nem tudsz tenni, mint lassan, óvatosan kikerülöd.
2021. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Beláthatatlan kanyarban ezért tilos parkolni. Óvatosan ki kell kerülni lassan és figyelmesen. Mást nem tudsz.
2021. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bízol benne, hogy a fentről jövő is betartja a kresznek azt a részét, hogy csak olyan gyorsan mehet, hogy meg tudjon állni az általa belátott útszakaszon.
2021. okt. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Dudálj egy rövidet, hátha segit. Este pedig villants.
2021. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hu ez nekem is ismerős. Nálunk hídnál van ez ráadásul, záróvonallal mindennel, sajnos lehetetlen úgy hazajutni, hogy legalább 30 szabályt ne szegjek meg e-miatt. A mi városunkban tele vannak az utcák autókkal, szinte folyamatosan forgalommal szemben kell haladnom sajnos, sok kanyar, és beláthatatlan útszakasz van. Ügyes vagy, nem is kell megijedni nem tudsz mást tenni.


Én is lassan, óvatosan kerülöm ki ezeket mindig, próbálom úgy megkezdeni a kikerülést, hogy helyet hagyjak magamnak, ha mégis végső esetben vissza kellene sorolnom a sávomba. Persze nem fújom már ezt annyira túl mint eleinte. Próbálok minden irányba nézni, hátha átlátok a kikerülendő autó mögött, vagy valami. Amúgy kezdem már unni ezt, nem normális dolog szerintem, hogy teljes sávok vannak lefoglalva. Pláne záróvonal + beláthatatlan kanyar esetén...

2021. okt. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!