Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Üres parkolóban miért a másik...

Üres parkolóban miért a másik nyakára állni kocsival?

Figyelt kérdés
rengetegszer tapasztalom és nem értem. Ráadásul kisbusszal megyek, direkt a parkoló legvégében állok meg a bejárattól a legmesszebb ahol már a szemetet sem szedik össze, erre mikor kijövök 5 cmre beáll mellém egy másik hogy véletlenül se tudjak beszállni vagy pakolni normálisan. Nagyon sokszor tapasztalom ezt. Esetleg van itt ilyen másik kocsi mellé állós ember leírhatná miért csinálja .
2021. szept. 19. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valami csordaszellem-féle lehet. Biztos oka van, hogy a nagy, üres tereken nem áll senki, ezért oda áll, ahol már áll valaki.
2021. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

Ezt azok a faxok követik el akik lakótelepen a házhoz legközelebbi parkolóhelynél a szélső helyen pont 2 kocsihely közepére állnak be. Ezt felfestés nélkül is megcsinálják, az a titok, hogy 1,5 méterre kell a szélétől megállni.

Csak arra nem gondol az ökör, hogy 5 perc múlva jön a szürke audis aki még nagyobb tahó és rááll az ajtajára úgy, hogy fél autóval a járdán lesz plusz a maradék másfél méter.


Ó és a parkoló egyébként üres. :)

2021. szept. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Lemaradt: A fagyi mindig visszanyal.


A kérdésfelvetőnek pedig részvétem. Azt tudom javasolni, ha legközelebb így kicseszik veled valaki, és van időd, fotózd le a dolgot, majd állj át úgy, hogy te legyél az ajtajában és várd meg a parasztot. De beküldhetnéd a Bp autósokba is, unalmasak már az ottani autópályás majmok, kellene egy kis változatosság.

2021. szept. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!