Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tennél ha rád fognák,...

Mit tennél ha rád fognák, hogy te húztad meg a parkolóba a másik kocsit?

Figyelt kérdés

Jó, ha nincs autód akkor semmit, persze értem, de vegyük komolyan ha kérhetem.


Olvastam facebookon, hogy egy néni amikor leparkol lefotózza a mellette lévő autókat, és ha meg van húzva a kocsija akkor gondolom feljelenti azokat.


Na, de ha Te nem húztál meg autót és téged gyanúsít akkor mit tennél? Mondjuk munkás autód lenne mint nekem össze vissza van karcolva, megszámlálhatatlan sérülés van rajta lévén nem kiállításra jár. Ha azt mondja a rendőr, hogy menjél vissza és látható egy sérülés, akkor hogyan mosod ki magad?


Legutóbbi példa, mentem boltba volt egy nő aki parkolni szeretett volna bekanyarodott egy helyre majd rájött, hogy nem is ide akar állni kifordult és közben lezúzta a mellette lévőt én felírtam a rendszámát majd 1 óra múlva visszamentem és láttam a tulajt, odaadtam a rendszámot megadtam az adataim mint tanú, megtalálták a nénit minden oksa volt. De mi van ha mondjuk ő is fotóz és mondjuk én állok mellette majd jön az említett nő és innentől már ismételném magam..


Hiába használok kamerát, az 2 óra múlva törlődik.



2020. aug. 22. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"olvastam facebookon, hogy egy néni amikor leparkol lefotózza a mellette lévő autókat, és ha meg van húzva a kocsija akkor gondolom feljelenti azokat."


Marhaság. Nem megy vele semmire.

2020. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hiába fotóz, időközben 3 másik autó is állhatott már ott

a sérült autód sem bizonyít semmit


ha nincs tanú sem kamerafelvétel, nem lehet bizonyítani

2020. aug. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmire nem megy a fotókkal..
2020. aug. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mutassa meg az én autómon a passzoló sérülést...

Amúgy meg felajánlanám, hogy hívjunk rendőrt.

2020. aug. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Neki kell bizonyítani hogy én voltam az aki meghúzta, a bűnösséget kell bizonyítani nem az ártatlanságot. Ja ha csak úgy feljelent mert én álltam hozzá a legközelebb? Én meg leszek olyan kedves hogy majd én is őt hamis vádért...
2020. aug. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Neki kell bizonyítani. Persze ha tényleg én voltam akkor lerendezzük, ha nem akkor csak röhögök, ha sietek akkor meg otthagyom a p*csába.
2020. aug. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!