Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az utóbbi 1 évben valóban...

Az utóbbi 1 évben valóban csökkent a közlekedési morál vagy az én ingerküszöböm nőtt?

Figyelt kérdés
2021. szept. 14. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Folyamatosan csökken, csak most kezdjük realizálni a videófelvételek terjedése miatt. 10-15 éve is voltak pofátlanok, gyökerek, de azért ennyire durva nem volt a helyzet. Persze kicsit mindenki gyorsabban ment - én is - meg amikor nem volt forgalom akkor apró, veszélytelen stiklik voltak de csúcsforgalomban olyan állatságokat nem csináltunk és nem is láttam mint amikről az elmúlt másfél évben videófelvétel készült.
2021. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerű a képlet


Több ember - - > több autó - - > több baleset

2021. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.

A covid miatt sokkal kevesebben autóztak, kb. mostanra állt vissza a 2019-es autóforgalom.

Ebből következik, hogy sokkal zsúfoltabbak az utak, emiatt idegesebbek az emberek.

2021. szept. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Még akár 5 évvel ezelőtt is ha valahol Törökbálintnál leállósávozott egyet egy jómadár, azt látták mondjuk legfeljebb huszan, ebből talán ha 1 elmesélte a kocsmában vagy a vasárnapi ebédnél.


Ma ugyanezt látjuk tízezren.


Szerinted a közlekedési morál romlott vagy az ÉRZÉKELT közlekedési morál? Nagyon nem mindegy.


(Én személy szerint naponta 1-2 alkalommal látok a budapesti csúcsforgalomban idegesítő vagy veszélyes szándékos szabálysértést. Mivel korábban nem autóztam csúcsidőben, ez nekem sokkoló, viszont egyáltalan nem gondolom, hogy korábban ugyanezek az emberek kisangyal módjára vezettek volna.)

2021. szept. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"azt látták mondjuk legfeljebb huszan, ebből talán ha 1 elmesélte a kocsmában"


Én csak is a saját tapasztalataimra hagyatkozom, sokat vezetek és egyre rosszabbnak érzem

2021. szept. 15. 07:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen és a saját tapasztalataid integráns része az is, amit a neten meg a hírekben látsz , hallasz. Azt meg kétlem, hogy egy dobozban élnél, ahova ezek nem jutnak el.
2021. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azt hiszem inkább azt akartad írni, hogy: csökkent a közlekedési morál, vagy az én ingerküszöböm csökkent?


Szerintem mindkettő.

2021. szept. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!