Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Karácsony miatt nem működnek...

Karácsony miatt nem működnek a nyűves lámpák?

Figyelt kérdés
2021. szept. 14. 18:48
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:
Szavaitók.
2021. szept. 14. 20:39
 22/46 A kérdező kommentje:
Szavaitok
2021. szept. 14. 20:51
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

"és gondolom véletlen hogy jelenleg tömegesen fordul elő a hiba, sokáig nincs kijavítva, eddig meg csak hallomásból volt ismert a hiba de a többség nem találkozott vele én se. Évtizedekről van szó."

Te vagy nagyon buta vagy, vagy tudatosan hazudsz.

Eleve, mi az hogy "tömegesen nem működnek a lámpák"? Ma közel 100 Km-t autóztam Budapesten, mert rengeteg elintéznivalóm volt. ( XVIII., XIX., IX., VIII. kerület) Egyetlen nem működő lámpával sem találkoztam.

Születésem óta Budapesten élek, kb. 30 éve napi szinten vezetek a városban. Még nem találkoztam napokig nem működő lámpával. És azóta sem, mióta Karácsony a főpolgármester. Van hogy egy autó kiüti a lámpát tartó oszlopot, de azt max. egy nap alatt helyreállítják. Lámpa ezen kívül maximum áramszünet vagy vihar miatt nem működik. ( Illetve van amikor egyes események miatti forgalomkorlátozások miatt kikapcsolják, de akkor van rendőri irányítás, és az esemény végeztével visszaáll szokásos rend.) Ezeket órák alatt, de nyilván az áramszünet vége után javítják.

Szerintem még életedben nem jártál Budapesten, csak írod amit a tartóid elvárnak. Mond meg nekik, hogy az a gyűlöletpropaganda, ami vidéken működik, itt nem!

2021. szept. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a "tömeges"?

Budapesten 1016 közlekedési lámpa van. Illetve ennyi kereszteződés, ahol lámpa irányítja a forgalma, és ahol van minimum 4, de van ahol 10 - 12 lámpa.

Ehhez képest mennyi szerinted a "tömeges"?

2021. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:

Attól hogy te nem talákozol vele még nem én leszek buta hanem te aki ezalapjan vonsz le messzemenő következtetéseket. Az ha valamit nem látsz mert keveset vagy kint nem azt jelenti, hogy az nincs.


A paranoiás irasodhoz jobb ha nem szólok hozzá mert vagy tényleg beteg vagy, vagy csak egy troll.



A tömeges azt jelenti hogy rendszeresen előfordul. És olyasmi ami korábban nem.

2021. szept. 14. 21:20
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
Az leesett, hogy azt a kommentet más írta amúgy? Nem mellesleg ki az az egyetlen aki azt hangoztatja, márpedig karácsony miatt van. Na ennyit erről. Ok-okozati vagy logikai kapcsolatot nem sikerült létrehozni, csak annyi, hogy most sok lámpa hibás tuti karácsony az oka.
2021. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fogd a mindenszentekre, az közelebb van.
2021. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

"Az ha valamit nem látsz mert keveset vagy kint nem azt jelenti, hogy az nincs."

Írtam hogy csak ma 100 Km-t vezettem Budapesten. De napi szinten vezetek 25 - 40 km-t itt. De nyilván te jobban tudod.


"A paranoiás irasodhoz jobb ha nem szólok hozzá..."


1. Hozzászóltál.

2. Ennek mi köze a paranoiához? Ismered egyáltalán a szó jelentését?


"A tömeges azt jelenti hogy rendszeresen előfordul. "

1. Nem azt jelenti. Pont ezért "tömeges" az egyik, és "rendszeres" a másik" kifejezés. De elhiszem hogy nem érted a különbséget.

2. Még egyszer kérdezem: közel 60 000 Budapesti lámpánál nálad mit jelent a "töneges"?


"És olyasmi ami korábban nem."

Tehát szerinted mielőtt Karácsony lett a polgármester, nem volt olyan hogy Budapesten nem működött közlekedési jelzőlámpa?

2021. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Tarlóspistabácsinak beköttötték a netet, és idejött Karácsonyt savazni?
2021. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
Ott mindíg ilyen szart volt minden, Demszky és Taplós alatt is.
2021. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!