Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Karácsony miatt nem működnek...

Karácsony miatt nem működnek a nyűves lámpák?

Figyelt kérdés
2021. szept. 14. 18:48
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%

Mi van? Lámpák már előtte is voltak, vagy hogy gondolod, a lámpák gondoltak egyet és több áramot követelnek?

Ez totál független attól, hogy karácsony jézuska vagy akárki a polgármester.

2021. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Voltak, csak eddig furamód működtek. De mostanra egyre kevesebb dolog működik a fővárosban. Nyilván nem a vezetosegen múlik hanem pont most all le minden véletlenül.
2021. szept. 14. 19:41
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

Jó, azért már kicsit tényleg paranoia, ha a villamos siklik ki akkor karácsony kiszúrta a kerekét igaz?


De még egyszer elírom: Közlekedésbiztonsági eszköz, senki kérésére nem fogják kikapcsolni mert csak ki szeretné kapcsoltatni. Hiba előfordulhat, de az meg totál független attól, hogy ki a polgármester.

2021. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Mégegyszer leírom én is, nem kikapcsolasrol van szó. Hiba előfordulhat és gondolom véletlen hogy jelenleg tömegesen fordul elő a hiba, sokáig nincs kijavítva, eddig meg csak hallomásból volt ismert a hiba de a többség nem találkozott vele én se. Évtizedekről van szó.
2021. szept. 14. 19:59
 15/46 anonim ***** válasza:
100%
Fåszt nincs kijavitva. Múltkor kiégett az Ifjúság útján az irányzöld, jeleztem, két nap múlva már működött. Nyáron volt nagy esőzés, reggel nem működött több csomópontban a lámpa, este már szinte mindenütt. Ne viccelj már, ez semmit sem változott.
2021. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
100%

Tömegesen fordul elő... Akkor ugy gondolon éjjel karácsony szépen végigoson a városon és tönkreteszi a lámpákat?

Az a része logikus ha több a hiba akkor alssabb lesz a ajvítás, egyikkel végeznek akkor tudnak a máűsiknak nekiállni, de ettől független még mindig totál összefüggéstelen az egész.

2021. szept. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak a karácsonyi díszkivilágítás főpróbája.
2021. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Mondom én elhiszem nektek hogy véletlen. Ahogy az is hogy régen nem lehetett tapasztalni ennyi véletlent.
2021. szept. 14. 20:30
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fogd rá, ha neked ettől megnyugszik a lelked.
2021. szept. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Véletleneket miért kéne ráfogni? Semmi köze Budapestnek Karácsonyhoz. És ezek a ti szavaitól.
2021. szept. 14. 20:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!