Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiamnak szeretnék egy...

Kisfiamnak szeretnék egy barkács-szerelő asztalt karácsonyra, ezt néztem ki, de nem tudom, hogy a szerszámok elemesek e, vagyis úgy működnek-e, mint egy "rendes szerszám"?

Figyelt kérdés

[link]


ez az. Ha valakinek van más ötlete, javaslata szívesen veszem. köszi!



#barkácsszett
2012. nov. 22. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
hát ez először is nem szerszámos asztal :) ez csak egy icike picike kiskocsi, rajta pár szerszámmal és 1 fúróval ami esetleg lehet elemes. mondjuk ez a márka nagyon jó, simán kinézem, hogy az elemes csavarbehajtó :) de ugyanakkor bosht lehet venni 2000.-ért ami rendesen működik, auchanba a 40részes szerszám készlet 3600.- és még kijön egy asztal használtan, vaterán 5.000.- körül van :)
2012. nov. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

úúúúú, köszi kedves 1, nem gondoltam, hogy ilyen kicsi.Vettünk neki már barkácsszettet, de 3 nap alatt széttörtek, elég silány minőségek voltak, ezért gondolkodom most egy "komolyabb" szettben, és olyanban, aminek élethűek a szerszámai.

Kedves 2. most feladtad a leckét:-) nagyon jó kis asztalok, szerszámok vannak azon az oldalon, és köszi az apródosat is,nagyon jó áron van,és akkor ahhoz még beleférne egy dekopírfűrész is, meg lehet hogy egy csavarhúzó is, az asztalhoz meg van satu is :-) jaj, nem tudom, azt hittem, hogy húúú de jót találkatam erre tessék, és erre tessék :-) nagyon köszi mindkettőtöknek, hasznos volt válaszotok, nagyon is :-)

2012. nov. 22. 22:11
 5/6 A kérdező kommentje:
ha valakinek van tapasztalata ,várom a válaszokat, illetve szerintetek az a Bosch asztal milyen magas lehet?
2012. nov. 22. 22:12
 6/6 anonim ***** válasza:
írj az apródosnak,biztos leméri neked :)
2012. nov. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!