Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elég veszélyesen hajtom végre...

Elég veszélyesen hajtom végre a kikerüléseket, egynyomon haladó előzését. Hogyan tudnám ezt fejleszteni?

Figyelt kérdés
Viszonylag messze van a szemből jövő autó, ezért lepadlózom, hogy megelőzök mondjuk egy bickilist, de elég gyenge az autóm, ezért mire kikerülöm már ott van közel a szembejövő is. Tudok erről a hibámról, szeretnék rajta javítani, segítsetek légyszíves. Az is belejátszik, hogy ha lelassítok, mire felgyorsul egy évezrednek érzem. Már pár éve vezetek, de ez mindig is probléma volt nekem. Volt egy pár húzós szitu ebből adódóan. "Add vissza a jogsid" bunkó Jankók kíméljenek.
2021. aug. 28. 12:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó fogd már fel, hogy nem azzal van a baj, hogy nem tudja megelőzni, hanem azzal, hogy megelőzi pedig nem kellene. Nem értem ezt miért kell amúgy, de komolyan. Én is friss jogsis vagyok, néha bénázva megyek a lassú neg a kerékpáros mögött, igaz, sosem dudáltak még le, hiszen nem szándékosan tartom fel a forgalmat, csak egyszerűen belém lett verve, hogy ha nincs meg aza rohadt 2*-es úthossz amit belátok, nem fogok előzni. Igenis, megyek akkor a kerékpáros megett amíg be nem látom...
2021. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Izé, mit értesz viszonylag messze és közel alatt?
2021. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!