Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tesztek vadbaleset esetén?

Mit tesztek vadbaleset esetén?

Figyelt kérdés
2021. aug. 27. 18:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Mese a szarvasról, és a szarrá ment vasról...
2021. aug. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ütöttem már el őzet. Bedobtam az erdőbe és tovább mentem. Elvinni nem mertem, nehogy a törött autó miatt állítsanak meg és érjenek tetten, viszont rendőrt sem hívtam, mert nem akartam a saját káromon kívül még a vadásztársaságnak is százezreket fizetni.
2021. aug. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Amit az utcsó írt azt kell csinálni. Plusz lehet még fotózni.

Aztán meg, mégis mi lenne akkor, ha nincs az embernél telefon és a kutya se jár arra? És mi volt régen amikor senkinek nem volt telefonja? És mi van, ha nincs is térerő ott ahol el lett csapva a disznó?

2021. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Utolsó végre egy jó ötlet, ami aranyközéputat ad, és be is védem magamat. Na ilyen vákaszt akartam.
2021. aug. 28. 20:29
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem vinném amúgy el, nekem az elég tré, hogy elütőm, majd befalom. Ez így teljesen korrekt. Persze nyilván abban a szituban, ha haza is tudom vinni a kocsit normálisan, meg ha nem sérült meg senki.
2021. aug. 28. 20:30
 16/16 anonim ***** válasza:
74%

Igen. Aztán, ha lebuksz, vagy a seggrészeg fővadász pont elkap véres kocsival, összetört motorháztetővel akkor kihívjátok a rendőrt (de a

seggrészeg fővadászt is kegyetlenül megszontáztattatod, ha nem engedi akkor eljelented ott helyben ha a rendőr nem rángatja be).


Az a lényeg, hogy semmiképpen ne legyen a kocsidban semmilyen dög, ha nincs hozzá áfás számlád, vagy akármilyen eredetigazolásod arról, hogy nem rabsickodással loptad.

2021. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!