Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Akinek xanaxot kell szednie...

Akinek xanaxot kell szednie az vezethet?

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 10:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
60%

10-es: tudod egyáltalán milyen érzés ha van benned ilyen gyógyszer? :D

Elárulom: SEMMILYEN.


Pont az a lényege, hogy ne stresszeljen az ember.

2021. aug. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
2021. aug. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
a vezetésre alkalmas állapot a kulcsszó
2021. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
50%

Első vagyok.

Két orvos barátomat is megkérdeztem. Mindkettő határozott nemet mondot.

2021. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
36%
Nővér vagyok 20-on éve, volt egy időszak, hogy Frontint szedtem. Nem értem miért van lepontozva az, aki szerint lehet vezetni. Egy 0,5 mg-s Frontin mellett, amihez a szervezetem hozzá van szokva, simán vezettem. Nem rontotta a reakcióidőt. Ez sok mindentől függ. Aki nincs hozzászokva, illetve altatóként használja pl. az ne szedje.
2021. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó vagyok: de inkább azt javaslom, ne szedd, ha vezetsz. Nagyon sok mindentől függ, hogyan hat rád. Mint írtam, én évekig szedtem, nekem abszolút nem hatott e-miatt.

A Frontin nem altató, csupán a mellékhatása az. Ez egy szorongás oldó gyógyszer. Nem olyan, mint pl. a Rivotril, Midazolam stb. Anesztes asszisztensként is dolgoztam, kicsit jártas vagyok.

Mindenesetre azt javaslom, aki nincs hozzászokva, ne vezessen vele.

2021. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
28%

Most akkor döntsd el, mit akarsz kihozni a két, ellentmondó állításból.

A betegtájékoztató szerint mozgó alkatrészeket tartalmazó szerkezetet sem kezelhet a beteg. Hatudik ez az írás?

2021. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
43%

"A Frontin nem altató, csupán a mellékhatása az."

Magyarul aki szedi az ne vezessen, mert elalszik mint valami túlhajtott buszsofőr.

2021. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
36%

Azt írtam, hogy körülményektől függ. Aki 20 éve azon él, annál egyszerüen nincs altató hatása. Most ezzel lehet vitatkozni, én tapasztalatból mondom. Vannak emberek akiknek gyógyszerek kellenek a mindennapokhoz, mert a-nélkül nem tudnak élni. Nem mindegy, hogy beszedsz egy marék frontint aztán kocsiba ülsz. Ugyanez, hogy akkor az inzulinos cukros se vezessen, nehigy hypozzon az úton. Nyilván aki 20 éve inzulinos cukros, az tudja, mennyit kell adnia magának.


Senkit nem buzdítottam arra, higy vezessen benyugtatózva, hiába pontoztok le. Csak a tapasztalatom írtam le.

2021. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Aki itt kérdezi, az semmiképpen ne vezessen befrontinozva!!!!
2021. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!