Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tegyek a gyalogosokkal?...

Mit tegyek a gyalogosokkal? Ti ilyenkor hogy szoktátok?

Figyelt kérdés

Megyek az úton lakott területen belül. Hídon haladok át, záróvonal felfestve, mellettem gyalogosok tolják a bicajt. Eléggé unalmas már, hogy nem bírják a rohadt járdát megcsinálni, na mindegy. Ti hogy oldjátok meg az ilyen szitukat, amikor rávagytok kényszerülve, hogy érintsétek a zárót?


Ha tekeri a kerékpárt, természetesen nem előzgetek, hanem osztrák módra bandukolok mögötte. Viszont a gyalogosokkal mi a helyzet? Mi a legbiztonságosabb ilyenkor?


2021. aug. 10. 16:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
😱A záróvonalra nehogy rámenj... Nincs mit tenni, ilyenkor nyugottan el lehet ütni a gyalogost. Úgyis elugranak előled🤷‍♂️
2021. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Természetesen rámegyek, nem vagyok hülye. Csak hasonló szituk érdekelnének, esetleg tapasztalatok, volt-e valakivel olyan, hogy elbaltázta a dolgot. Igyekszem védeni a gyalogosokat, kiszúrni őket, megfelelő távolságot tartani, stb. Csak tök jó storykat olvasok itt mindenfajta szituknál, ezért írtam ki a kérdést 😊
2021. aug. 10. 17:05
 3/30 A kérdező kommentje:
Hála az égnek 3 éve vezetek ezem a szakaszon, sosem volt még gond. Csak igazából nagyon idegesítő, hogy a hídig készen van a járda, pont a hídnál ahol a leginkább kellene, meg nincs meg. Én is jártam ott gyalogosként, nagyon rossz érzés amikor mennek el mellettem a kocsik, plána a sárba úszni, hogy ne az úton menjek. Máshol is van ilyen?
2021. aug. 10. 17:08
 4/30 anonim ***** válasza:
25%
Kenyszerbetegseggel elni rossz, azt mar latom. Ha ilyen nuanszokon igy fennakadsz, hogy bekezdeseken keresztul kell taglalni mi merre hany centi, en el sem merem kepzelni hogy egy valoban bonyolult szituacioban mennyi a reakcioidod, mire dontesre jutsz...
2021. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fennakadva, kényszerbeteg sem vagyok, de köszönöm a véleményed.
2021. aug. 10. 17:17
 6/30 anonim ***** válasza:
37%

lehetne esetleg hogy nem valaszoltok neki?

az elmult 1 hetben kb nem volt olyan nap, hogy ne irna ki egy ilyen kitalalt kerdest, ami semmi masra nem jo, csak hogy a hulyek veszekedjenek alatta

nezzetek mar meg a kiiras es a hozzaszolasok stilusat, direkt arra megy, hogy egymasnak hergeljen titeket

jelentsetek azt csa

egyebkent nem tudom hogy miert csinalja, esetleg fizetik hogy forgalmat generaljon, vagy csak siman ez a szorakozasa, de addig fogja csinalni, amig adjatok ala a lovat

2021. aug. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy gond lenne a reakcióidőmmel. Mióta vezetek azért egy pár balesetet elkerültem már, frontális ütközéseket, stb. Mármint a félre értések elkerülése érdekében amit mások okoztak volna. Illetve volt, hogy egy balesetnél cserben hagyták az autóst, egyedüliként álltam meg, és nyújtottam segítséget.

Nem magam akarom mentegetni, de itt gyakorin annyira fene jó reakcióideje van mindenkinek is 🙅‍♂️ A való életben miért van az, hogy az ilyenek okozzák a legtöbb balesetet?

Nem kell lekezelőnek lenni, meg elvenni az ember kedvét a vezetéstől. Itt már semmit sem lehet kérdezni, mert itt minden hülyeségnek van titulálva. Csak szimplán felcsesz az, hogy ennyire érdekli a városunkat az, hogy félbe van hagyva egy fontos dolog.

2021. aug. 10. 17:22
 8/30 A kérdező kommentje:

"egyebkent nem tudom hogy miert csinalja, esetleg fizetik hogy forgalmat generaljon, vagy csak siman ez a szorakozasa, de addig fogja csinalni, amig adjatok ala a lovat"


Hát itt nem én vagyok a kényszerbeteg. Ha nem tetszik egy kérdés, minek kell elolvasni, és írni alá? Mi a rákról írjak ki valamit egy közlekedésbiztonság kategoriában? Na mindegy, bocsi, hogy kiírtam. Nem kell válaszolni, megpróbálom töröltetni a kérdésem.

2021. aug. 10. 17:24
 9/30 anonim ***** válasza:
0%
Ha esetleg nem ilyen bicskanyitogató stílusban írnál egy egész regényt a gyalogosok záróvonalon történő előzéséről, talán a válaszok sem ilyenek lennének.
2021. aug. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
55%

#8 ne foglalkozz vele, már a legátlagosabb kérdésekre is egyből azzal jönnek hogy troll. Aztán csodálkoznak hogy egyre kevesebb kérdést teszünk fel és csak a troll kérdések maradnak...

Az enyémre is egyből rávágták hogy troll🤦‍♂️

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__1..

2021. aug. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!