Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek ilyen helyzetben...

Szerintetek ilyen helyzetben ki a hibás?

Figyelt kérdés
Mentem egy főútvonalon és jobbra akartam sávot váltani egy jobbra kanyarodó sávba. Volt ott egy autó 2-3 autónyi helyet kihagyva előtte a lámpától, teljesen jobbra húzódva. Igazából olyan volt, mintha csak félre lett volna állva nem tudom mi miatt. Én picit hezitáltam, de mondom biztos félre állt műszaki gondok(Audi volt) miatt, ezért bementem elé, jobban kellett lassítanom ezért és a mögöttem levő dudált is. Aztán mikor beálltam a lámpához, láttam, hogy csak az árnyék miatt várakozik ott a baromja. Ki volt a ludas ebben a szituban? Mi a véleményetek erről?
2021. júl. 16. 14:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#9 Nem mozdult.
2021. júl. 16. 14:56
 12/16 A kérdező kommentje:
#7 Szarul fogalmazhattam, a mögöttem jövő dudált, nem az Audi. Ment az index.
2021. júl. 16. 15:00
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg főleg nem értem mi a gondja a dudajaninak, mert jelezted, hogy jobbra sávot fogsz váltani és ott ő is láthatta, hogy állnak mások, ergo te jó eséllyel valamekkorát fékezni fogsz…
2021. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

A dudálás indokolatlan volt, de alapvetően nem hibás senki.

Én is néha az árnyékban várom meg a zöldet (ha épp nem akadályozok ezzel senkit), de ha valaki szabályosan bejönne elém a napra aszalódni, akkor nem sértődnék meg.

2021. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én nem éreztem vészesnek a meleget, pedig nincs klímám. Úgy emlékszem neki fel volt húzva az ablak, szóval neki volt klíma, mégis árnyákban volt. Lehet hogy fűtött? 😆
2021. júl. 16. 21:38
 16/16 Beviz Elek ***** válasza:

#6

Nem, nem normális de nagyon jót röhögtem hogy egyből műszaki hibára gondoltál hiszen egy Audi volt, mi más oka lehet megállni? 🤣🤣


Műszaki hibánál is kirakják az “ott parkolok ahol akarok” jelzést, ebből azért lehet tippelni hogy mi lehet.

2021. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!