Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek ilyen helyzetben...

Szerintetek ilyen helyzetben ki a hibás?

Figyelt kérdés
Mentem egy főútvonalon és jobbra akartam sávot váltani egy jobbra kanyarodó sávba. Volt ott egy autó 2-3 autónyi helyet kihagyva előtte a lámpától, teljesen jobbra húzódva. Igazából olyan volt, mintha csak félre lett volna állva nem tudom mi miatt. Én picit hezitáltam, de mondom biztos félre állt műszaki gondok(Audi volt) miatt, ezért bementem elé, jobban kellett lassítanom ezért és a mögöttem levő dudált is. Aztán mikor beálltam a lámpához, láttam, hogy csak az árnyék miatt várakozik ott a baromja. Ki volt a ludas ebben a szituban? Mi a véleményetek erről?
2021. júl. 16. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%

Hibás?

Miért, történt valami?

2021. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem, de ki mit csinált rosszul?
2021. júl. 16. 14:39
 3/16 anonim ***** válasza:
36%
Nem vezettél még városban?
2021. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De, minden nap, de ilyennel még nem találkoztam.
2021. júl. 16. 14:44
 5/16 Beviz Elek ***** válasza:
76%

“ biztos félre állt műszaki gondok(Audi volt) miatt”


Hát ez nagyon betalált 🤣🤣

2021. júl. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szerinted ez normális? Te is megállsz a jobbra kanyarodó sáv közepén?
2021. júl. 16. 14:46
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem csak bevágtál elé, hanem indexeltél akkor kár agyalni a dolgon, felesleges volt a duda, nem csináltál rosszul semmit. Megállni a lámpa előtt szokás, ha valaki nem bír ki az autóban a napon max fél percet az költözzön Alaszkába, vagy legalábbis ne dudálgasson ha valaki elfoglalja a lób*szónyi üres helyet.
2021. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Úgy válaszolgattok, mintha ti 100%-ig biztosak lennétek egyből egy ilyen helyzetben, hogy az most miért áll kb. 10 méterrel arrébb a lámpától teljesen jobbra húzódva...
2021. júl. 16. 14:54
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk ha kiderül, hogy ő közben mégis mozgott, te meg index nélkül bevágtál elé aztán befékeztél az más kérdés.
2021. júl. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#7 Köszi, az előző nem vonatkozik rád. Irányjelezni talán túl hamar is szoktam. És biztos hogy most is ment.
2021. júl. 16. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!