Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit szoktál tenni, amikor a...

Mit szoktál tenni, amikor a piros lámpa zöldre vált és az előtted lévő tötymörög? (sminkel,telefonját nyomkodja,elbambul stb )

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 14:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
52%
Igen, biztosan én vagyok a tahó barom, amiért ráfekszek a dudára, mert LÁTOM, hogy telefonozik, sminkeli magát, nem azt csinálja, amit az úton helyes lenne. Az ilyen megérdemli, hogy leordítsák a fejét. Nyugodtan lehet lepontozni, de ez a véleményem!
2021. máj. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

#11

Igen,valahol igazad van,mert azok a tevékenységek egyszerűen nem valók a közlekedésbe.És bosszantó tud lenni,hogy mire észbe kap ,elindul,ő átmegy a zöldön,de az utána lévő már nem,mert vált a lámpa :)

De ha leordítod az nem lesz megoldás.Sőt,akár még problémád is lehet belőle,mert sosem lehet tudni hogy kibe kötsz bele.Meg amúgy sem segít rajtad sem,nem leszel előrébb vele.Csak felhúzod magad :) Az illető meg tesz rá nagy ívbe.

2021. máj. 16. 17:53
 13/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem indolok el.
2021. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
15%

Én ilyenkor megtolom hátulról.


UAZ-om van.

2021. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
egy picici duda, ès egy halk "Jó reggelt neked is" mondat oszt menjünk tovàbb... ha ràm dudàlnak akkor meg egy mosoly ès egy "Màr megint bealudt egy h...lye" mondat ès elindulok...
2021. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%
1 napos jogsival 3X fulladtam le, senki nem ment àt a zöldön. Kiszàl a sràc bekopog, udvariasan megkèrdezi:Segítsek? vàlasz: a kövire megpróbàlok àtmenni. Annyit mondot hogy nem kell sietni,megvàrunk... XD
2021. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

#16

De jó hogy ilyen történetek is vannak! :)

Jobb ez,mint mikor kiszállnak a kocsiból aztán péppé verik egymást.

2021. máj. 16. 21:05
 18/23 anonim ***** válasza:
Forma volt volt a sràc... meg korrekt... gondolom úgy volt vele, màs is peszokott fulladni... na jó nem 3* dehàt van ilyen...
2021. máj. 17. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Senior Séf ***** válasza:
82%
Nem szoktam rugózni rajta. Idegeskedni azt jelenti, hogy magadat bünteted más hülyesége miatt.
2021. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
68%
én egy kövéret rádudálok hogy menjen már a parasztja, de a pirosnál cseteljen a mobilján
2021. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!