Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit szoktál tenni, amikor a...

Mit szoktál tenni, amikor a piros lámpa zöldre vált és az előtted lévő tötymörög? (sminkel,telefonját nyomkodja,elbambul stb )

Figyelt kérdés

2021. máj. 16. 14:22
A kérdező szavazást indított:
Csendben,nyugodtan,higgadtan várok míg észreveszi a zöld jelzést
Próbálom normális formában,villantással/dudálással a tudtára adni,agresszió nélkül hogy zöld a lámpa
Próbálom higgadtan kezelni a helyzetet,de belül idegbeteg vagyok
Villantok,dudálok,kikelve magamból ordibálok hogy biztosan meghallja
Villantok,dudálok,kikelve magamból ordibálok hogy biztosan meghallja,utána megelőzve elégtételt veszek különféle módon
25 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Ő is emberből van. Türelmes vagyok. Ha bosszankodom, nekem rossz. Ha villogok, dudálok, akkor neki is. De az mire jó?
2021. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
várok, majd kb 5 mp után villantás, estleg duda
2021. máj. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%

Egy kicsit várok, de ha látom, hogy teljesen másra figyel, dudálok.


Múltkor 3. voltam a sorban, zöldre váltott a lámpa, az előttem levő lassan el is indult volna, de az első állt egy helyben. Kicsit koccantak. Kiszállt a második, hogy szemügyre vegye az esetleges kárt, aztán az első is, magabiztos mosollyal az arcán... Mint kiderült, rendőr volt...

2021. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
28%

miért nem mész már?

mi a k...a anyádért nem mész már te köcsög?

duda

2021. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Én fiatalabb koromban idegeskedtem az ilyen helyzetek miatt.De aztán rájöttem hogy sokkal jobb a türelem,és a higgadtság is egy ilyen helyzetben is,meg úgy minden közlekedési helyzetben.Jobban érzem magam hogyha előzékeny vagyok,és jobbak a visszajelzések is.

De a mai rohanó és stresszes világban,ahol sok a feszültség sajnos gyakran ilyen helyzetekben jön ki az emberekből.Sok ilyen példát is látni.

2021. máj. 16. 14:42
 6/23 anonim ***** válasza:
66%

Vannak idióták, akik dudálnak villognak, muogatnak.

A minap is látom mögöttem dzdál a hülyéje, látszik, hogy anyázik is, msg mutogat a szemére, higy nem látok.

Nos, hát ez az. Látom, hkgy legalább ött autó elakadt a kereszteződésben.

Előttem kettő, meg jobbról is, balról is. Hova menjek?

2021. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%
Kicsit várok, majd duda. Így tanította az oktatóm is anno, volt rá példa, ráadásul pont vizsgahelyzetben.
2021. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

Várok egy pár pillanatot és utána dudálok egy rövidet. Nem azt mondom, van, hogy reflexből nyúlok a dudáért, de általában nem nyomom meg.


Mérges akkor vagyok, amikor azt látom, hogy az előttem lévő tényleg mást csinál, például ezerrel nyomja a telefont. Vagy amikor már a 3-4 piros után is leragad.


De az ilyeneket igyekszem elengedni, mert attól, hogy ideges leszek ő nem lesz kevésbé hülye :D

2021. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
12%
7-es! Lakott területen belül tilos a hangjelzés. Ha ilyent tanítittak neked, akkor az oktató adja vissza az enfedélyét, akármilyét. Ne oktasson.
2021. máj. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
78%

#9 Nem azt tanította, hogy lakott területen belül szabad hangjelzést adni.


Az történt, hogy vártunk a pirosnál, majd mikor zöldre váltott a lámpa, az előttünk álló meg sem mozdult. Vártunk egy kicsit, majd az oktatóm teljesen higgadtan oda szólt, hogy egy "egy rövid dudát nyomhatok ilyenkor mert bealudt".


Ez megtörtént vizsga helyzetben is és nem kaptam érte pontlevonást.

2021. máj. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!