Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az normális ha a bukósisakban...

Az normális ha a bukósisakban nem tudom teljesen kinyitni a számat?

Figyelt kérdés

Ne nevessetek ki, első bukósisakomat vásároltam meg. Felnyitható modellt választottam. Volt a fejemen kb. 5 percet az üzletben, kényelmes volt, nem nyomott, megvettem.

Mondta az eladó, hogy ne vegyem le a védőfóliát, vegyem fel otthon is egy órára, ha tudok motorozzak benne úgy egy kicsit. Itthon viseltem és nagyon hamar észrevettem hogy beszélgetés közben minduntalan beleütközik az állam az állrészbe, nagyot ásítani nem is tudnék, mert nem tudom úgy kinyitni a számat, ha le van csukva a sisak elülső része. Ez normális, ezzel jár? Vagy vigyem inkább vissza?



#száj #méret #felnyitható bukósisak #állrész
2021. máj. 2. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

nekem csak a bogárhálóba ért bele az állam

szerintem próbálj még föl párat. Gyanús, hogy túl nagy bukót vettél, mert nem kéne nagyon kényelmes legyen (picit szorítania kell, főleg újonnan, mert idővel enged kicsit)

2021. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagy lesza az neked.. Mondjuk azt sem igazán értem hogy az állad hogy tud beleütközni az áll részbe. Az normál esetben a szád előtt van, takarja azt és csak a nagy bumpszli orrod látszik ki tőle.
2021. máj. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha lecsukom, akkor beleütközik az államba, erre mentközben jöttem rá. Az üzletben nagyon óvatosan próbáltam fel, mert nem tudtam, milyen kapcsoló hol van stb. De az életben inkább egy kézzel kezelem, úgy meg ahogy hajtom le, beleütközik a bogárháló feletti rész az államba. Úgy kell segítani másik kézzel. Ha csukva van, akkor nyugalmi helyzetben nem ér hozzá az állam az állvédőhöz, de ahogy artikulálnék, úgy lépten-nyomon beleütközik. Az orrommal nincs baj. :)
2021. máj. 3. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!