Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Volt már olyan, hogy szóltak...

Volt már olyan, hogy szóltak neked, vagy te szóltál valakinek, hogy nem stimmel az autóval valami?

Figyelt kérdés

nekem 3 ilyen szitu volt.

Amikor nekem szóltak:

1: Az ajtót nem csaptam be eléggé és egy kis teher autós rám dudált, majd jelezte az ajtót.

2: Tankolás után nyitva maradt a tanksapka, egy teherautós a piros lámpánál kiabált át.

Amikor én:

3:Volt egy defektje a hölgynek és átszóltam neki.

4: A keréktárcsa mozgott a hátsó keréken.Dudáltam, elsőnek zokon vette (negatív kritikaként gondolta) majd megálltunk és mondtam neki, hogy miért volt. Elnézést kért a stílusért, és megköszönte.


2021. ápr. 26. 05:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Szerintem ez a minimum, amit megtehetünk egymásért. Mondjuk ilyen komolyabb dolgokkal nem futottam össze, de világítás miatt elég sűrűn jelzek.
2021. ápr. 26. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
így hogy mondod az is volt egyszer :D illetve páromat hívta fel kolléganője hogy kiégett a hátsó féklámpám :D
2021. ápr. 26. 06:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én éjszaka egy kivilágítatlan terepjárót villogtam le autópályán, pont megálltam tankolni és utánam jött, kèrdőre vont. Aztán elnézést kért, megèrtve a problémát.
2021. ápr. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer szóltak, hogy 8-as van a kerékben, szerencsére csak a központosító gyűrű lemaradt a kerékcserekor.


Én egyszer szóltam egy kisteherautósnak, akinek egy féklámpája sem égett a 3-ból. Egy másiknak meg azért, mert folyamatosan égett a tolatólámpája.

2021. ápr. 26. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen miatt nem még de olyan előfordult már, hogy éjszaka valaki lakott területen kívül a sötétben sétálgatott forgalommal háttal fekete kabátban részegen a főút közepén.


Akkor rádudáltam az emberkére illetve jeleztem a többieknek villantással, hogy figyeljenek oda. Nekem is jelezték (bár igaz, még így is váratlanul ért)

2021. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kiégett lámpa miatt szoktam jelezni. Én is onnan tudom meg, hogy kiégett, hogy villognak... :) Pedig szoktam ellenőrizni időnként, de olyankor mindig minden jó... Még egy olyan jut eszembe, hogy földön lógott a kipufogója középen, de szembe jött, így csak villogtam meg mutogattam, aztán vagy megértette, vagy nem.

Még tán nem volt jogsim, amikor egy összecsukhatós ágyat vittünk utánfutóval. Elszállt egy alkatrész, egy fél m2 körüli matracdarab, amit tele volt fém merevítőkkel, a franc se gondolta, hogy ezt a 15-20 kilós cuccot ki tudja emelni a menetszél. Az utánunk jövő meg távolról látta, és mikor utolért, villogott nagyon erősen. Apám meg azt mondja, minek villog ez a barom és nyomta neki veszettül, nehogy megelőzzön. Mikor csak nem hagyta abba, megálltunk mégis, és akkor mondta az illető, hogy mi van. Leakasztottuk a futót, visszamentünk ketten, de akkorra valaki már elvitte. Hogy mégis mire tudta használni bárki?? Szerencsére, a gyártó még gyártotta, és utánvéttel küldött egy ilyet.

2021. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!