Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek volt/van fűzője (korzet...

Akinek volt/van fűzője (korzett, geroncferdülésre) az hogyan barátkozott meg vele, és az emberek körülette mit szóltak hozzá? És hogyan tudták meg? Mennyi negatív dolgot kaptatok miatta?

Figyelt kérdés
2020. okt. 14. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Csak otthon hordtam. De persze ezt a dokinak nem mondtam el. ;)
2020. okt. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zacskosteszta válasza:

Az első válaszoló valami extra hülyeséget írt :D

Igazából csak úgy lehet megbarátkozni vele, hogy hordod. Persze, nem kell az első nap egész kap, de szépen apránként kell, és jobb lesz. Nekem az osztálytársaim elfogadták, igazából nem is érdekelte őket, egy darab műanyagtól én még ugyanaz az ember leszek.

Ha negatívat kapsz, ne érdekeljen, az legyen az eszedben hogy TE fogsz megjavulni tőle, és hogy Te ezt is megtudtad csinálni, erős vagy <3

2020. nov. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Először is köszi az értelmes válasz.:) Igazából már régebb óta hordtam,a fűzőt,mintsem kiírtam volna a kérdést, de tulajdonképpen még mindig nem barátkoztam meg vele teljesen. Szűk egy éven belül most lesz a második,bő egy éven belül pedig a harmadik fűzőm, mert először rossz szakemberekhez mentünk,és rosszul készítették el, (éés, előtte még rossz orvoshoz is jártam,és 2 évem elment a lecsóba) és így bennem maradt, az egész mögött a negatívum és a gyanakvás.

Tudom, hogy valószínüleg nem nagyon érdekel amit írok, de elég kevés embernek tudom elmondani ezt, aki talán csak egy kicsit is együtt tud érezni. De tényleg köszi, hogy írtál, sokat jelent. :) <3

2020. dec. 4. 00:40
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, és nagyon kevés kérdést láttam ebben a témában, így nagyon egyedül éreztem magam.
2020. dec. 4. 00:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Engem befektettek a Heim Pál Gyermekkórházba 1 hétre, és megtanították a gyógytorna gyakorlatsort. Azt becsületesen csináltam minden nap. A fűzőmet meg a Salusban készítették. Éjszaka meg otthon rendesen hordtam, de nekem egész napra egyszerűen nem ment. Így is helyrejöttem.

A Salusban ajánlottak Scoliosisos közösséget is, ahol csupa fűzős gyerek van. De 15 éves kamasz voltam, engem nem érdekelt. Esetleg facebook csoportot keress a témában. Nem vagy egyedül, ez teljesen biztos.

(1es válaszoló voltam)

2020. dec. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!