Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A pigment hiány "betegség"?...

A pigment hiány "betegség"? Miért? Semmi negatív hatása nincs az emberre, nem?

Figyelt kérdés

Apámtól örököltem,rajtam is kijött pár éve.

Most akkor betegség,vagy nincs negatív hatása? Betegség az mikor valami rossz hatással van az emberre,azaz beteg lesz. Akkor?


2020. jún. 22. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A pigmenthiányosság rendellenesség inkább, nem betegség. Általában keverik az emberek a kettőt.
2020. jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez csak rendellenesség,nekem is van.
2020. jún. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor jó. Apámnak az egész válla, kulccsontja olyan. Nekem még csak pár részen, de gondolom ez terjedni fog.
2020. jún. 22. 09:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha "valódi" vitiligóról van szó, akkor nincs nagy baj. Arra kell ,csak figyelni,hogy a fehér területeket védeni kell a naptól,mert könnyen leégnek és emiatt nagyobb esélye van különböző fajtájú bőrrákok kialakulásának.
2020. jún. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huh, hát az érdekes lesz :D a szmeeim körül + az arcom ahol nekem olyan. Gázmaszk incoming :D
2020. jún. 22. 10:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt azért ne, érdekesen néznél ki :)

De erős fényvédőkrémet kell használni, kalapot, és az utcán is az árnyékos oldalon közlekedni.

2020. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm szépen a segítséget
2020. jún. 22. 11:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!