Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ki lehet-e deriteni ha valakin...

Ki lehet-e deriteni ha valakinek vett jogositványa van és elvileg benne van a gépbe?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha "vett" a jogosítvány, akkor az hamisítvány. Ha valami miatt utánanéznek, akkor bizony kiderül a turpisság...
2010. aug. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hat attol fugg kitol, honnan vette ha benne van a "gepben" azaz nyilvan van tartva akkor felig tiszta hiszen ha el veszti a jogsijat kap egy ujat meg ha bemegy a hivatalba (ez akkor van ha az adatfeldolgoznal vette meg ugyintezotol aki felvitte a gepre) viszont ettol meg nem szerepel a kozlekedesi hatosagnal mint vizsgazott szemely tehat ott lehet keresgelni mert ott nylvan van tarva elvileg minden vizsgazo es eredmenye (en igy tudom) viszont ha mondjuk egy vizsgan vette a jogsijat azt szinte lehetetlen bizonyitani!


Esetleg rolad van szo es felsz, hogy lebuksz? :) Ha nem csinalsz tul nagy marhasagot (pl. neten nyilvanosan erdeklodsz ilyen dolgok utan) sose derul ki :)

2010. aug. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem én vetem a jogsit én normáis uton tetem le akiröl szo van az 1 másik ember a vizsgabiztosokat fizete le meg a kreszvizsgán 1 segitkezö ember ált melette és kacsintott hogy meik a jó és igy gondolom hogy le-e lehet bukni ?
2010. aug. 16. 07:01
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Jogsit venni körülbelül 300 ezer FORINT.Általában bejegyeztetik,mivel belső emberek is benne vannak a dologba.

Láttál már büdös Raj cigányt s mercibe?vagy m5 bmwbe?

LÁTTÁL

Na és láttál már cigányokat kresz tanfolyamon.NEM.

Mégis élnek mint marci hevesen,a rendőrök inkább hagyják a f'szba,a maguk életét féltik,csak akkor nem értem minek mennek rendőrnek

2010. aug. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

ma 12:04


Kedves nem rocker emberke te vajon hany KRESZ tanfolyamon vettel reszt, hogy tudod kik jarnak vagy kik nem? Vagy minden tanuloautoba bebamulsz, hogy kik ulnek benne? Persze biztos van olyan cigany aki vette a jogsijat de van annyi szoke no is aki csak feltette a 2 labat es maris megkapta megis melyik a jobb? A legtobb balesetet az ittas vezetes es gyorshajtasi statisztika vezetti (most neztem meg) mikor Magyarba megyek nem is merek kocsit berelni annyi az agressziv, tolakodo turelmetlen autos a belvarosba folyamatosan dudalnak es anyaznak mindenkit! Szoval nekem itt ne gyere ciganyozassal mert abba a korrupt orszagban rengeteg torvenykerulo ember van. Vajon miert terjedt el, hogy a rendornek kell a jogsiba csusztatni penzeket? Es ezt nem csak ciganyok csinaljak am, persze mondhatod bunoznek meg kitalalhatod, hogy ezt meg azt tortek fel nektek en meg megmondom oszinten nem hiszek neked csak a hangulatot szitot! Es nem halgass sok idiota tam-tam zenet mert meg sotetebb leszel inkabb soult es funkyt hallgass! En Amerikaban elek itt is van sok hulye de atlagban sajnos MO-n (latszik itt sok kommentbe) tobb van tisztan Balkan...

2010. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:06


Ja es meg annyit, hogy eleg agressziv vagy es maris verekedni akarsz megis milyen Magyar ember vagy? Nem szegyeled magad meg te cganyozol? Inkabb sullyed el minel melyebbre a ganeba!

2010. aug. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Berci 20 válasza:

Mert angliába olyan nagyon nyugodtan vezetnek.

Minden nap látok nem egy barmot aki ráfekszik a dudára..de télleg addig nyomja amig el nem indul a másik.

Nem számít hogy 2 percig nyomja..ezek aztán nem agresszivak, mindenki rohan meg tolja neki, mert haladni kell.

Otthon sztem teljesen más a helyzet.

2010. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Berci 20 válasza:

Én egy cigány mellett ültem kresszen, nem tudta mit kell nyomni a végén..kikapcsolta a monitort meg forgatta.

Igen szerintem is a nagyrésze magától tette le, ugyanmár ki hisz ilyen hülyeségbe.

2010. aug. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

19:00

Ha így fikázod a magyarokat, és feltehetőleg a jobb megélhetés reményében el is húztál ebből az országból, akkor mi a francért osztod itt az észt?? Egy magyar oldalon? He?? Ha ennyire nem csipázod a magyarokat meg a magyar mentalitást, akkor mért írogatsz egy magyar oldalra?

2010. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!