Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Motorosok ti nem féltek?

Motorosok ti nem féltek?

Figyelt kérdés
Tegyük fel hogy tökéletesen vezettek, de ott vannak a kátyús utak és a nagyon hülye autósofőrök. Belőlük rengeteg van és nem tudjátok őket kivédeni. Ráadásul az autósokat védi a kaszni, 50 km/h órás ütközés nekik egy kis koccanás, de ti akár bele is hallhattok.
2021. jan. 23. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem.
2021. jan. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
nem
2021. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Ha félnénk, szerintem legtöbben nem motoroznánk. Megbízunk a saját képességünkben, hogy el tudjuk kerülni a bajt. Egészen addig, amíg mégsem, de azon felesleges előre aggódni :)

Én igyekszem magam aktívan fejleszteni, képezni, több szempontból is. Egyrészt a defenzív vezetés is gyakorolható, fejleszthető, másrészt a motorkezelés is. Meg az útstratégia is.

2021. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nekem 3 motoros ismerősöm volt, mindhárom halott már, ezért tettem fel a kérdést. Az egyik elé városban pont kivágott egy autó és 50 km/h-val belement és meghalt azonnal.
2021. jan. 23. 23:48
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Nekem egy halott motoros ismerősöm sincs.
2021. jan. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
A motorozástól nem félek, de a figyelmetlen autósok elvették a kedvem. Veszélyes. Pedig vezetéstechnikailag rendben voltam; jártam több oktatásra, rendszeresen gyakoroltam. Mindenki eldönti, hogy megéri-e a kockázatot számára.
2021. jan. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De igen, mostmár félek. Régen nem féltem semmitől. Nem az autósoktól félek, hanem hogy én hibázok, és egy kis hiba is végzetes lehet, vagy mégrosszabb, lenyomorodok egész életemre. Mondjuk az én esetemben az is van, hogy túl erős motorjaim vannak/voltak.
2021. jan. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!