Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok ti nem féltek?

Motorosok ti nem féltek?

Figyelt kérdés
idióta autó sofőrökből rengeteg van és úgy tapasztalom hogy egyre több és több. Hiába motorozik valaki hibátlanul bármikor jöhet egy bolond autós aki kivág eléd. Ami egy autósnak egy kis koccanás, az egy motorosnak a halált is jelentheti.
2020. jún. 19. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Ugyanez fordítva is igaz.
2020. jún. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nem félek :) Ha félnék, szerintem eladnám inkább a motort. Igyekszem gyakran eljárni vezetéstechnikai tréningre, megfelelő útstratégiát használni, defenzíven vezetni. Így a veszélyes helyzetek száma minimálisra csökkenthető, amikor meg mégis kialakul egy, akkor a tréningeken tanult dolgokat hívom segítségül.
2020. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
72%

Sajnos nem sok motorost ismerek aki szabályosan közlekedik. (Pedig ismerek nagyon sokat) És büszkék is rá.

Pár balesetet már elkerültem velük, hogy kb én mentem majdnem árokba, meg satufék... Tapasztalatom szerint úgy mennek 90%ban mint az őrült. Párom is motorozik... Autóval óvatos megfontolt, de motorral... Egyszer majdnem motorosokkal ütközünk mert a 4 motorosból 2 úgy gondolta hogy jó ötlet beláthatatlan kanyarban autót előzni, ráadásul úgy hogy kb egymás mellett mentek. Akkor is mi mentünk le az útról motorral...


Megyek kocsival egyenes szakasz, motoros előz... Satufék, mivel jobb oldalt végig fák voltak.. épp hogy elfért, megköszönte? Á...


Ugyanez a szitu csak kamiont előzött, kb 2 méter volt az előttem lévő kocsi és a szembe jövő kamion között, és puff kivágott egy motoros... Ha ott valaki befékez vagy elrántja a kormányt...

De még sorolhatnám....

Nem tudom hogy gondolják ezeket a manővereket....

Persze van sok autós is hülye... Nyilván nekem is lehet balesetem, nem okoskodni akarok. De meggondolom mennyivel megyek, mikor előzök, mert nem csak a saját életemmel játszom.

Mindig szívem szakad meg a sok motoros baleset láttán, annyira értelmetlen, java része megelőzhető lenne.. :/

2020. jún. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
69%
Be kéne látni hogy az úton nem csak egyedül vagyunk, és mindenkit hazavárnak. Nem beszélve a magyar utak minőségéről, nem kéne eszeveszetten száguldozni. Nyilván én sem 80 al megyek pláne olyan szakaszon ahol lehet és nincs forgalom. De kátyús szar utakon, fás erdős részen, forgalomban menni 160 al motorral... Erre felénk ez van... Nem csoda hogy hetente van kisebb nagyobb, vagy halálos baleset.. és nem az autósok miatt, mert az kb egynegyede.
2020. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
első ezt kifejtenéd?
2020. jún. 20. 10:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem. A gyalogosokat is elüti a busz, őket még sisak sem védi. Nem félni kell, hanem óvatosnak lenni. Meg amúgy sem élünk örökké, szóval fölösleges erre berendezkedni.
2020. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!