Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok, ti nem féltek?

Motorosok, ti nem féltek?

Figyelt kérdés

Az elétek ugró őztől, szarvastól, vaddisznótól?

Én robogóval már mentem neki szervasnak. Szerencsére egyikünknek se lett baja. A tükör elhajlott, ennyi.

De ezenkívűl volt már kb 10 hasonló esetem ami métereken múlott.

Autó oldalába meg, szaladt bele vaddisznó,szépen összetörte az utasoldali ajtót és az oszlopot.

Nem féltek, vagy nem is tudjátok, hogy ilyen megtörténhet?


2017. márc. 10. 08:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem, én úgy tudtam, ilyen nem történhet meg.


Komolyan: te autóban nem félsz attól, hogy egy hülye előzni kezd mikor jössz szembe? Meghalhatsz.


Ez egy ilyen sport, ha mindentől félsz, maradj otthon. Ja, az sem jó, mert földrengés vagy meteorbecsapódás.


Ha ennyire félsz a haláltól, csak egy megoldás van: előzd meg, légy öngyilkos. Így aztán jól kicseszel vele.

2017. márc. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én se félek, mert normálisan közlekedem. Nagymotorral is.
2017. márc. 10. 08:50
 3/11 anonim ***** válasza:
És ezt tisztelik az őzek.
2017. márc. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy félsz vagy motorozol. A kettő együtt nem megy.
2017. márc. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Félek vagy tartok mindegy. De azért vad veszélyt jelző táblánál nem hajtok 150-200al.
2017. márc. 10. 09:12
 6/11 anonim ***** válasza:
az mindegy, egy nyomon haladó járművel 80-ról se olyan könnyű hírtelen megállni bukás nélkül. Max kisebbet buksz. És valóban, ha ennyire parázol, akkor nem kell motorozni. Én csak robogózok, de buktam már vele más hibájából, nem egyszer, nem kicsit, de vészesen nem sérültem meg (csak zúzódás, de az a kompett jobb oldalamra, 3 hétig sántítottam, húztam a jobb oldalamat), és rögtön a baleset után visszaültem a mocira, elvittem a szervízbe, vettem egy másikat, és másnap már azzal mentem volna, ha tudtam volna ülni rajta (majd beszartam, úgy fájt a jobb oldalam), így kb 1 hétig autóztam, de amint annyit csökkent a fájdalom, egyből mocira ültem. Tudom, hogy benne van a pakliban, hogy egy vakhangya, vagy bármi miatt ott maradsz, de ha mindig ezt lebeg előtted, akkor tényleg ne motorozz, se naggyal, se kicsivel.
2017. márc. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem eddig csak fácánnal volt "randevúm", épp csak érintőre vettük egymást.

Persze sejtésem van milyen lehet egy találkozás valami nagyobb állattal, mert kocsival ütöttem már el őzet, de a városban figyelmetlenül közlekedő autósoktól jobban tartok: estem már át autó felett, nem volt valami jó élmény. :)

Félni? Azt még nem, de azóta még jobban figyelek.

2017. márc. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyszer ugrott át előttem szarvas de nem azon az úton ahol egyébként motoroztam.

Egy forgalmas úton mentem napi szinten robogóval. Attól féltem igazából hogy lelök egy kamion az útról de voltak olyan autósok akik figyelmen kívül hagyták hogy én is az úton vagyok és a szembejövő autót kezdték el előzni, nem számított hogy ott jövök szembe. Kanyarban előztek, engem is előztek sík úton úgy hogy szembe jött valami. Gondolhatjátok hogy ebben az esetben ki húzta volna a rövidebbet ha nem férünk el 3-an a keskeny úton.

Meglett a kocsim, egy kis ideig még használtam a robogót és eladtam.


Szerintem nagyobb az esélye hogy elüt valaki minthogy neked jön egy szarvas.

2017. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#3 :D
2017. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért az ilyen, hogy valamilyen állat eléd kerüljön, elég ritkán fordul elő. De ha előfordul, az elég nagy szívás. Ettől autóban is ugyanúgy félek, nemcsak motoron.

De amúgy ja, egyre kevesebbet használom a motort is, mert kezdek félni rajta, nagyon veszélyes. Pedig régebben kamikaze voltam, nem féltem semmitől, mentem mint az állat.

2017. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!