Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Csak motorosok! Hányasra...

BiTOPro97 kérdése:

Csak motorosok! Hányasra értékelnéd ezt a motort egy 10-as skálán? (Tehát 10-nincs jobb,1-lehető legrosszabb,5,5-közepes. )

Figyelt kérdés

Honda CB 1300 Fekete Újszerű 3382km 2006


[link]


2017. febr. 8. 07:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ej-ej BiTOPro97! Tőled nem várna az ember ennyire alacsony színvonalú kérdést (korábbi válaszaid alapján).


Csak válaszolók! Hányasra értékelnéd ezt a kérdést egy 10-as skálán? (Tehát 10-nincs jobb,1-lehető legrosszabb,5,5-közepes. )

2017. febr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valóban butácska kérdés, mert kismillió szempont szerint lehetne értékelni, de nem adtad meg hogy melyikre gondolsz. Próbálok azért válaszolni, de nyilván ez erősen szubjektív lesz. Mint Honda, technikailag baromi jó minőségű bringa, és alig volt használva, tehát kvázi vadonatúj, így semmiképp nem rossz vétel. Csak kérdés hogy mire kell egy ekkora mammut? 150 kg-os vagy és nem bírna el egy kisebb motor, vagy egyszerűen lenyűgöz a finom böszmesége? Ha valamelyikre igen a válasz, akkor ez a te motorod. Ha viszont inkább fickándoznál az úton akkor kerül el messzire, lomha, eléggé érzéketlen és feleslegesen erős. Pontot nem adok rá mert teljesen értelmetlen annak fényében amit írtam.
2017. febr. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 arra a válaszom: "2/3"=1.5 másfél pontra.


Ne egy hosszú esten utáni, a reggeli zsibbadás, kellős közepén írjunk ki egy kérdést!


Köszönöm a dicséretet és a kritikát!

2017. febr. 8. 08:58
 4/11 A kérdező kommentje:

#2 Jókat írsz, abszolút, én kétszer ültem rajta eddig. Tegnap meg születésnapomra megkaptam, nagybátyám kizárólagosan Honda motor gyűjteményéből nem tudom, hol jár, jó sok cserealap is van, de pont ezért nem tudom összes motorjának darab számát.


Amúgy nemzetközi túra motornak lesz elvben használva, 196 centi vagyok izmos de szikár, férfi modell alkat. - sz@r, mert sokan csak ez látják.


Nem felvágni akartam egyikkel sem.


A #2-es érdeks választ adott, az #1 és #2-es meg jó kérdéseket.

2017. febr. 8. 09:05
 5/11 A kérdező kommentje:

ÚJRAFOGALMAZVA: Csak motorosok! Hányasra értékelnéd ezt a motort NEMZETKÖZI TÚRAMOTORNAK egy 10-as skálán? (Tehát 10-nincs jobb,1-lehető legrosszabb,5,5-közepes. )

Honda CB 1300 Fekete Újszerű 3382km 2006

2017. febr. 8. 09:16
 6/11 A kérdező kommentje:
2017. febr. 8. 10:03
 7/11 anonim ***** válasza:
Hosszú távú túrákra nem jó, mert oda idomos motor a legjobb, eső és/vagy szél ellen. Meg nem árt ha kardános, hogy ne kelljen a lánccal vacakolni. Szóval ezen a skálán nem adnék neki többet mint 4-es.
2017. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Pont a panelekre oldalról rácsapó szelet utálom nagyon, meg csak szellőző jó motoros ruhában, protektor haddal ülők motorra. Hívtak miatta "asztronautának" is. :D
2017. febr. 8. 22:01
 9/11 A kérdező kommentje:
Majd kipróbálni is kell, de kétféle 1100-as BMW-vel szemezek nagyon. De messze még a motozáshoz való jó idő.
2017. febr. 9. 07:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Na jó, zárjuk ezt rövidre! Ha már megvan a motor akkor tök felesleges a kérdés, illetve felesleges rá válaszolni, pláne hogy megvannak a te szilárd preferenciái. Kvázi hülyét csináltál belőlünk, akik válaszoltak. Köszi!
2017. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!