Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan ne gondoljak erre?

Hogyan ne gondoljak erre?

Figyelt kérdés

Az előbb történt valami, ami tökre nem lett volna veszélyes, de félreértettek engem (azt hitték kimegyek az útra babakocsival, pedig csak körbenéztem biztonságos távolságból) és aki szemben jött, kikerült egy álló autót, az nyomott egy satut, majd elment mellettem kiordítva az ablakon, hogy nem vagyok normális, és ugyanezt az álló autóban ülő ember is. Köpni nyelni nem tudtam, nem tudtam mit visszaszólni, és most olyan szintű gyomorgörcsöm van, hogy az kész... tudom, hogy nem voltam hibás, de ők mégis azt hitték és ezért most ők azt gondolják, hogy én milyen felelőtlen vagyok meg nem normális (tudom hogy le kéne szarnom) és úgy érzem hogy nem volt jogos hogy leordítottak... Fhu na mindegy tiszta ideg vagyok... Ti hogy léptek túl ezeken? Csak erre tudok gondolni és remegek..

Pedig vagy 20 méterre volt az autó amikor lesatuzott, és azt sem tudom hogy miért, pedig csak álltam és néztem..


2020. dec. 28. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom nagyon a járdaszegély szélénél voltál, megtévesztetted őket. Sajnos autósként már én is találkoztam hasonlóval, te még 1,5 méterre vagy az úttesttől, de a babakocsi meg már a szélén van, és egy autós számára ez nagyon ijesztő, főleg, ha hirtelen történik (nem zebránál, ahol alapból számítani kell rá). Gondolj bele: valami miatt azt hitték, az útra lépsz, hisz írtad is. Honnan tudnák, hogy te csak jobban szét szeretnél nézni, és amiatt sasszézol az úttest felé?
2020. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de ha megbizonyosodott róla, hogy nem ez történt, akkor miért kell még idefelé leordítani a fejemet, hogy anyaként hogy lehetek ilyen nem normális??
2020. dec. 28. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Még valamit kifelejtettem: 20 méter nagyon kevés, szinte féktávon belül vagy, egy picit rosszabb reakcióideje van valakinek és máris elcsapta a babakocsit (ha valóban azt feltételezik, hogy átkelsz az úttesten). Szörnyű az autóban ülőnek is az a tudat, hogy esetleg ő üt el egy babakocsis nőt.
2020. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Miért ordibál? Az ijedtségtől. Ő is megijedt.
2020. dec. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket, meglepően megnyugtatott, hogy ők is emberek, és megijedtek. 🤦‍♀️ Már nincs is gyomorgörcsöm. Remélem ők se nagyon gondolnak rá.
2020. dec. 28. 15:13
 6/6 anonim ***** válasza:
#2: miért? Mert megijesztetted őket.
2020. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!