Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért gondolják azt egyesek...

Miért gondolják azt egyesek hogy az autó játékszer?

Figyelt kérdés

Sok ember hal meg felelőtlen autósok miatt. Az ilyenek ellen miértnem tesz valamit az állam? Valami radikálisat.


Az autó arra való hogy eljussunk A-ból B-be biztonságosan, nem szórakozásra.


2020. máj. 10. 02:53
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Mégis mit, kiküld egy kérdőívet, hogy ön szerint játékszer-e az autó? Vagy minden autóba betesznek egy rendőrt a csomagtartóba?
2020. máj. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Miért játék? Próbálj ki egy Mazda MX-5 -öt!
2020. máj. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Mesélj, mi történt? Megelőzték a matizodat?


A felelőtlen közlekedést én is elítélem, illetve az autó számomra is egy közlekedési eszköz elsősorban, de ezt a picsogást nem értem.

2020. máj. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát ha nem is azt gondolják, de mindenki azt hiszi hogy ő már tökéletesen tud vezetni.
2020. máj. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Nemtudom.
2020. máj. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nincs autóm. De pl valaki minap beült a kocsijába a munkahelyem előtt, majd tövig nyomta a gázt és kb 5 másodperc alatt 100 m-t megtett egy erősen jobbos kanyarban, ahol nem volt belátható a járda. Ha onnan valaki hirtelen lelép, annak annyi. Ez akár én is lehettem volna, annak ellenére hogy körültekintő vagyok, de más nem biztos hogy az. És nem picsogok, csak nem értem néhány ember hozzáállását.
2020. máj. 10. 11:46
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Nem igazán értem, hogyan tennél ez ellen (konkrét példát írj)?


A jogszabályunk arra az elvre épül, hogy az ember addig ártatlan, ameddig kárt nem tesz a másikban. Ha random emberke feljelenthetne minden stikliért és mindezt vasszigorral "jutalmaznák", akkor nagyjából nem lenne az utakon senki. Értsd: Se én, sem az itt válaszolók, sem te. Lehet, hogy te csak egy kicsit vétettél 1000 alkalomból 1-szer, de nincs arra módszer, hogy ebből a rendőr megállapítson bármit is. Ő annyit lát csak, hogy vétettél. 1 feljelentés a több ezer közül. Nem lehet kiszűrni, hogy te alkatilag vagy szabályszegő vagy csak véletlenül becsúszott valami. Tényleg jobb lenne ez?

2020. máj. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Ui.: Bocsánat, válaszolás közben írtad, hogy nincs autód, de érted a lényeget, na.
2020. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Pl eleve ilyen hülyegyerekeket nem kéne forgalomba engedni, meg azt hiszem van elég pszichológus az országban, akik tudnák szűrni ezt a sok kis agresszív fszt.


Adjanak neki jogosítványt, de 75 lóerőnél nagyobb autótól legyen eltiltva.


Eleve kis 20-on éves szarjankók hogy az ördögbe ülhetnek 300 lóerős autóban????

2020. máj. 11. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%
Meggondolatlanság, szülői minta, vagy gyerekkori szabados neveltetés következménye, vagy a csajok-haverok előtti menőzés miatt, mert ettől többnek gondolják sokan magukat, felelőtlenül.
2020. máj. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!