Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért gondolja szinte minden...

Miért gondolja szinte minden Bmw tulaj, hogy neki mindent lehet? Ő vág ki a másik elé szabálytalanul és még ő van felháborodva? Ha megrakott teherautó előtt fékezget, seggbetolja, gondolom azon is felháborodna a parasztja??

Figyelt kérdés
[link]
2020. aug. 5. 16:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
68%
Miért gondolja minden kérdező, hogy általánosíthat ha egy videó/valós forgalmi helyzet, amelyben jelen volt/mesélték neki/álmodott róla alapján?
2020. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként tanulságos olvasni a kommenteket, a végén kiderül, hogy az volt a hibás, aki hátul haladt. :D
2020. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
56%

Ma ment előttem egy fekete dízel kombi BMW (legtesósabb konfiguráció), szépen indexelt minden sávváltásnál, beengedett maga elé mindenkit.


Szóval felesleges általánosítani.

2020. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Ott van, hogy szinte, tehát nem mindenki. Nekem eddig csak rossz tapasztalatom volt velük, gondolom ezért vagyok negatív.
2020. aug. 5. 17:23
 5/38 A kérdező kommentje:
Gyerekek, mit találtam. Nahát igen, ez a jellemző. Nyilván Bmw kommentelők szerint ők a legnormálisabb sose büntetőfékező, villogó, dudálgató,mindent betartó sofőrök. Hagyjuk már. [link]
2020. aug. 5. 17:28
 6/38 anonim ***** válasza:
15%

Azért erős túlzás a kérdés.

Belinkelsz egy videót amiben EGY BMW szabálytalankodik, ami túl messze van még a SZINTE MINDEGYIK-től is.

És honnan veszed, hogy pofátlan volt? Vagy ő nem lehetett figyelmetlen esetleg?

2020. aug. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
69%
Nekem BMW-m van. 70 ezer balesetmntes levezetett kilóméterrel a hátam mögött, csak egyszer kaptam egy 30ezres büntit enyhe gyorshajtásért. Soha életemben nem jutna eszembe ekkora tahóságot csinálni mint a videóban, sőt már volt példa hogy velem kezdtek el tahóskodni. Ha látod hogy egy szín paraszt a szabálytalankodó, érdemes hagyni had menjen mielőtt még neki áll feljebb.
2020. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
75%
Igen, mindig ki kell hangsúlyozni, hogy tisztelet a kivételnek, kérdés, hogy van-e kivétel. Meg általában olyanok kérik ki maguknak az ilyen kérdéseknél az általánosítást, akiknek nincs is BMw-je. Nem értem. Amúgy általánosságban elmondható, hogy a BMW-sek közt van a legtöbb bunkó, de erre mindenki úgy fel van háborodva, mintha ilyenkor az autót hibáztatná bárki is, amikor az csak egy szutyok tárgy, aminek nincsenek érzései, nem az tehet róla, hogy a bunkók veszik itthon többnyire.
2020. aug. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
48%
Ez megint relatív, felénk pl a Skodájukat törik halomra a szabálytalankodók.
2020. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
48%

íme egy friss példa: https://www.youtube.com/watch?v=HFi-hfZL0Qw

ennyi erősel swiftesekből sincs olyan sok szabályosan közlekedő....

2020. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!