Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ütöttél már el kis testű állatot?

Ütöttél már el kis testű állatot?

Figyelt kérdés

Pl kutya, macska, nyúl

Egyszer autóval megkergettem egy nyulat tud futni 65-el.

Ha nem kell nagyot fékezni akkor nem ütöm el.


2020. dec. 26. 22:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 macskát és egy nyulat ütöttem el eddig motorral. 2 macska csak a lábtartót kapta el fejjel, egyiknek kis tempóval a fején döccent az első kerék. A nyúl megvalahogy átfutott a két kerék között szerencsére.
2020. dec. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, csak egyszer egy hatalmas patkány szaladt pont a kocsi alá menet közben.
2020. dec. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%
Őzikét és piszok finom pörkölt lett belőle.
2020. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy rókát. Sarufékeztem, mert úres volt az út, de nem volt elkerülhető. Szerencsére átfért az autó alatt, és nem sérült meg az autó. Az állat azonnal meghalt, kesztyüben lehúztam az útról.
2020. dec. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

30+ év alatt szerintem csak ennyi:

Macska: mellékutcából rohant, mint a nyíl. Mire érezni lehetett a fékezést, már döccent is a jobb hátsó kerék.

Nyúl: céges terepjáró alváza ütötte fejen.

5 kisveréb: ültek a sávomban, én meg azt vártam, hogy majd elrepülnek, mint ahogy az ezer többi szokta. És nem repültek el. Néztem a tükörben, hát ott vergődtek az úton, biztos csak akkor akartak elmenni, amikor föléjük ért az autó. Ez esett legrosszabbul, pedig macskafan vagyok.

Vércse: M5 elválasztó korlátjáról repült be elém, a motorháztető eleje találta el, onnan felment a szélvédőre, mindkét ablaktörlő lapátot lemozdította, úgy kellett visszatolni őket. A vércse jobbra elpattant, nem láttam, hogy mi lett vele, nagy volt a forgalom. Aztán megálltam két helyen Pesten, egyszer még egy benzinkútnál, végül hazaértem Pesttől 80 km-re. Ahogy állnék be az udvarra, akkor vettem észre, hogy egy hatalmas pocok feje van a motorháztető alá szorulva, fel kellett nyitni, hogy ki tudjam venni. (A macska kapta meg.) Szóval ezért nem tudott felrepülni a vércse, mert vitte a pockot.

Meg rengeteg mentésem volt, nyulak, macskák, pár kutya, őzek, szarvasok is tucatjával a Mátrában éjszaka. A legdurvább egy őz volt, annak szerintem levittem a farka végéről a szőrt...

2020. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Most jut eszembe egy fehér macska volt de nem biztos az út közepén mentem éjszaka és a szaggatott vonalon ült nekem oldalt csak egy pillanatig láttam annyit hallottam hogy a feje Koppan a lökhárítóN nem néztem meg hogy túlélte kb 80al mentem
2020. dec. 27. 20:09
 17/17 anonim válasza:
100%
Vaddisznó (kicsi)... a család többi tagja, anyával az élen, bőven átértek előttem. Tőlem jobbra és balra rézsű ill. szakadék, mögöttem autóstársak 110-es tempóval (szimpla országút), kb. hátulról nyomtak, szembeforgalom kb ugyanennyivel, esélyem nem volt jobban lelassítani vagy kerülni egyet... egyszer csak azt érzem a bal elsőn puff és a tükörben látom hogy a nyolcadik kismalac a levegőben! Egy vérfolt maradt utána de gyanítom hogy túlélte, sasoltam visszafelé és nem tűnt úgy mintha egy dög lenne az úttest közepén.
2020. dec. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!