Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Te sajnálnál olyan embert...

Te sajnálnál olyan embert akit te ütöttél el, de az ő hibájából?

Figyelt kérdés
Például kivág eléd a semmiből egy biciklis, elütöd és eltörik pár csontja? Kocsidon meg apró karcok lesznek.
2019. jún. 26. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Unokatestvérem elütött egy idős nénit aki kivilágítatlanul vak sötétben tolta keresztül a biciklit az úttesten lakott területen kívül. Később a kórházban a néni meghalt.

Kuzinom nehezen tette túl magát a dolgon pedig vétlen volt. Csak egy pszihopata intézne el ilyesmit egy vállrándítással.

2019. jún. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Normális vagy? A "hiba" az szabálysártás, amiért ha kiderül, büntetés szokott járni, nem egészségkárosodás.

És tök mindegy kinek a hibájából, ha nem tettél meg mindent a baleset elkerüléséért, téged is elővesznek. Például ha nem fékeztél, csak a csattanás után, pedig lett volna rá lehetőséged. Vagy ha volt hely kormánykorrekcióval elkerülni az ütközést, de nem tetted meg.



Milyen világ ez már, ilyen beteg emberek...

2019. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Tök mindegy kinek a hibájából ütném el, k_rva szarul érezném magam utána. És hetekig, akár hónapokig, azon agyalnék, hogyan tudtam volna elkerülni.
2019. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Valószínűleg napokig nem aludnék rendesen. A múltkor egy rigó repült ki elém előzés közben, esélyem sem volt megmenteni. Az is nagyon rosszul érintett.
2019. jún. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még a rókát is sajnáltam, aki full sötétben átfutott előttem, és esélytelen volt bármit is tennem. Nemhogy egy embert!!!!
2019. jún. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!