Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Olyan kerdesem lenne, hogy...

Flegmahhh kérdése:

Olyan kerdesem lenne, hogy pl: kamion sofor balesetet szenved nem biztos, hogy sajat hibajabol mondjuk megcsuszik es felborul akkor ki allja a keletkezett kart?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább a biztosító
2017. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mentos ***** válasza:
39%
erre sajnos azt kell mondanom hogy attól függ magyarorszagon vagy külföldön törtenik. magyarországon nagy esélye van annak hogy teged húznak meg miatta még ha nem is te vagy a hibás. itt is a példa , hogy írtad hogy megcsúszik és felborul. ez bizonyos mértékben lehet a sofőr hibája is. ha külföldön történne (EU) akkor is van ra esély de sokkal kevesebb hogy veled fizettetik ki a kárt. de általánosdágban elnondható , hogy minden cég köt fuvar és rakománybiztosítást ebben a szerződésben fogalmazzák meg hogy ki hogyan mennyit és mire fizet
2017. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Komolyabb cégek biztosítják az autót, illetve a rakományt. Kár esetén szinte mindig van önrész. A cégtől függ, hogy ebből mennyit fizettet meg a sofőrrel.
2017. jan. 6. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen még csak érdeklődök ezek iránt pár hét mulva kezdem el aztán jó tudni mi hogyan köszi a válaszokat akkor megpróbálok balesetmentesen teljesíteni.
2017. jan. 6. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:

én ELVILEG nekitolattam valaminek németországban, állításuk szerint a kár 5000 eurós, a cég azt mondta hogy ők majd intézik, de emellé a német hatóság engem még külön meg akar baxni mert hogy tovább mentem és cserben hagytam szegény reklám táblát... de ha nem láttam semmit mégis mi a francért ne mentem volna tovább, a franc se gondolta hogy nekimentem :DD


Majd még eldől, hogy mi lesz, egyelőre ülnek az ügyön...

2017. jan. 7. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ös, újra kellett volna élesztened a reklám táblát xD
2017. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 10 deka farhát ***** válasza:
A szívmasszázst meg az Aldis reklámpunán gyakorolja? XD
2017. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!