Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Közlekedhetek kerékpár útón vele?

Közlekedhetek kerékpár útón vele?

Figyelt kérdés
Van egy Derbi Senda Xrace és egy kisvárosba van a motor. Az a 2 db kérdésem lenne hogy bringa utón mehetek e vele ?? a Másik hogy közutón mehetek- e az egyik haverommal?? Persze bukóban . Ja és egy 50 es motorról beszélünk. Válaszokat előre is köszönöm
2010. aug. 12. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyik se. Max városon kívül max 20-al mehetsz bringaúton.
2010. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és azért nem szólhatnak?
2010. aug. 12. 20:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. De úgysem hússzal fogsz menni a stílusodból ítélve. És ha zavarod a kerékpárosokat, ne csodálkozz, hogy estleg szájba vernek.
2010. aug. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D Leszarom a kerékpárosokat:D csak a rendör érdekel h nem e kötegedhet. Mert van itt egy 2KM ES nyil egyenes bicigli út sose jár rajta senki és elképzeltem hogy egy kicsit kihuzatnám:D
2010. aug. 26. 14:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ügyes, sz@rd le a kerékpárosokat. Csak egyszer jön ott valaki, akit a "húzatás" miatt nem veszel észre, elcsapod, mehetsz a dutyiba.
2010. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ja. ha te leszarod a kerékpárosokat akkor én is leszarlak téged aztán majd a kamionommal,meg fellöklek mint a szart.én is leszarom h ott jártál.még vissza is tolatok bunko.
2010. aug. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És még egy dolog: motor "húzogatása" helyett inkább tanulj meg helyesen írni! Általános iskola első osztály!
2010. aug. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ok köszi csá
2010. aug. 28. 00:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!