Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van olyan h tapasztaltabb...

Van olyan h tapasztaltabb sofor is lefullad?

Figyelt kérdés
Semmi komoly váratlan szituba helyen, csak úgy random
2020. okt. 13. 21:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%
Igen, ritkán megesik velem is, de nem annyira feltűnő mint tanuló koromba mert igyekszem a leggyorsabban folytatni a manővert, hogy ne tartsak fel senkit.
2020. okt. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1 automata váltóst meg 2 teljesen különbözőképpen viselkedő kézi váltóst szoktam felváltva vezetni, néha előfordul, ha nem figyelek, meg nagy zaj is van körülöttem, hogy nem veszem észre, hogy 1-esbe kéne tenni, és lefulladok. (32 év vezetéssel a hátam mögött.)

10-es: üresbe teszed parkoláskor? Ez nagyon helytelen. Ha egyszer sebességben hagyod olyan helyen, ahol betolatott eléd valaki, és kuplung nélkül ráindítasz, akkor a kézifék ellenére simán nekiugrasz, csak idő kérdése. Egy hozzád hasonló ismerősöm meg 30 év után egyszer nagy sietségében elfelejtette behúzni a kéziféket egy enyhe lejtőn, a kocsi 200 m-t gurult, és bement egy 2 m mély árokba. Ettől még nem is tört össze nagyon, hanem amikor kihúzták két fa közül, lejött a fél oldala.

2020. okt. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!