Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az oktatók a parkolást mièrt...

Az oktatók a parkolást mièrt ne. tudják ìgy elmagyarázni?

Figyelt kérdés
tegnap vezettem először ès hát egyedül. este 11 kor ès hát parkoltam a lakás előtt. balra, előre 90 fokba akartam 2 kocsi közè. nagyon nem ment. mögöttem állt a srác, nèzte. majd egyszer bekopogott, ès megkèrdezte segìtsene? mondtam neki hogy igen.annyira h...ènek èreztem magam.beült mellèm elmondta hogy ide inkább tolatva, mert kiálni is borzasztó rossz. miközben csináltam ahogy mondta mikor mit hogy csináljam, ès közbe magyarázta mikor mire figyeljek. ès 3 perc magyarázással eggyütt ès megvolt a parkolás. teljesen máskèpp mondta mint az oktatóm.ès egyszerűbb is...az oktató mièrt nem butìtva mondja el....
2020. okt. 1. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
És mi akkor mit csináljunk veled te drága jó ember?
2020. okt. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Ha balra elore sem tudtad berakni, akkor hogy kaptal jogsit? Meg azt mondom, h jobbra hatra parhuzamosan nem megy oke..
2020. okt. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szar oktatód volt, ennyi.
2020. okt. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hogy egy kicsit az oktatót védjem...

Senki nem ad nekik oktatási segédletet. Úgy oktatnak, ahogy akarnak. Biztos többféle képpen tudja magyarázni, de lehet, hogy még nincs tisztában azzal, hogy hozzád melyik magyarázat illik. Rengeteg tanulója van biztos. Az enyémnél közel 30 ember van egyszerre, de volt szerencsém mások vezetését nézni, meg mondta is, hogy mindenkihez más módszer kell.

Várj egy kicsit, vagy mondd, hogy nem érted így, magyarázta el másképpen. El fogja szerintem.

Azt, amit a szomszéd gyerek mondott ne alkalmazd az órán. Nem szeretik. Én is sok videót néztem, olvasgattam, úgy csináltam, mint a neten, akkor azt mondta hogy nagyon jó, ha más módszert is megismerek, de a vizsgáig csináljam úgy, ahogy ő mondta, utána úgy csinálom, ahogy aksrom.

2020. okt. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!