Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lejárt jogsi meghosszabbítása...

Lejárt jogsi meghosszabbítása hogyan működik?

Figyelt kérdés
10 éve lejárt a jogsim. Az az igazság ,hogy a megszerzése óta nem is vezettem,mert nem volt szükségemse ,meg pénzem se autóra.Most szeretnék. Tudom órákat kéne vennem ,nem is keveset ,de az más kérdés. 42 éves vagyok,remélem nem reménytelen.Akkor ment a vezetés. Szóval hogyan működik a rendszer ,és mennyiben fáj?
2020. aug. 26. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz elmész 7200 Ft-ért megcsinálja a vizsgálatot ami kell hozzá. Aztán okmányiroda pontosabban kormányablak. Ott közlöd hogy lejárt a jogsid és újat akarsz. Megcsináltatod és ennyi. Közbe keresel egy autós iskolát és megmondod hogy van jogsid de rohadt régen vezettél és szeretnél venni pár órát hogy vissza rázódj a dolgokba. Ha az megy hogy elbírj indulni egy autóval és tudd is kezelni akkor lehet gyakorolni egyedül vagy egy haverral hogy legyen rutinod, ehhez sok vezetés kell. Első körbe kis forgalmú helyeken próbálkozz, aztán lehet fokozatosan nagyobb városokba menni meg hosszabb utakra. Ha régen jól ment, akkor ezek után sem fog rosszul menni csak bele kell rázódni.
2020. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!