Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit csinàljak màskèpp?

Mit csinàljak màskèpp?

Figyelt kérdés

ma megbüntettek parkoló jegy hiànyàba. tàbla nem volt, automata nem volt, a mobilom le volt merülve. nem mondom hogy jogtalan, de hogy talàljam meg a jegyautómatàt?

àrpàdhídnàl voltam a rendőrsèg körül, ahol a nyugdíjakat szoktàk intèzni....


2020. aug. 11. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Jól gondolom, hogy azért nem nagyon erőltetted meg magad, hogy keresd ugye? :D
2020. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de szètnèztem.... a becsapàs az is volt hogy màs autoba se vopt cetli... utànna jutott eszembe hogy azon is lehet....
2020. aug. 11. 15:08
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy jogos ha ttèll fizetős, be is fizettem.... de ti honnan tudjàtok hogy fizetős?
2020. aug. 11. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
onnan, hogy körbenézek az utca elején, végén, közepén, és keresem a táblát, hogy fizetős-e, valamint a parkolóautomatákat is keresem
2020. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Budapest "belső területei" fizetősek, ebből kell kiindulni.


Ez talán segít, de ez is csak tájékoztató jellegű:

[link]


Ha kétséges, kérdezz meg más autósokat a környéken. Egy-két utcán belül általában megtalálható az automata.

2020. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Okés :)
2020. aug. 11. 16:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Utca elején/kereszteződés után/parkoló elején figyeld, ott tuti lesz tábla ha fizetős.
2020. aug. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk befele menet közben nem láttam.... Mondjuk az nem biztosíték arra hogy nincs is....
2020. aug. 11. 17:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!