Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha bevonták a jogsimat,...

Ha bevonták a jogsimat, igényelhetek újat - mondván, hogy elveszett?

Figyelt kérdés

Lassan 4 hónapja lesz, hogy függőben van egy ügyem.ugyanis bevonták a jogosítványom, de nem hívtak be azóta bírósági tárgyalásra.Hol tudok érdeklődni, hogy mi a helyzet az üggyel? Lehet hogy nem is lesz az egészből semmi?Nem vezetek napi szinten,így annyira nem foglalkoztam a témával.

Mi történik akkor ha bemegyek az okmányirodába, és igénylek egy új jogsit mondván hogy az előző elveszett?



#büntetőpont #Bevont jogsi
2020. júl. 28. 16:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Azonnal feldobja a rendszer, hogy hazudsz, és hazazavarnak :D
2020. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Kérj mellé új személyazonosságot is.
2020. júl. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

De még nem született semmilyen ítélet. vagy ez nincs osszefüggésben?

Meg hol tudom megkerdezni, kitől tudok érdeklődni,hogy mi van az üggyel? elvileg gyorsított eljárás....

2020. júl. 28. 16:10
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Az illetékes rendőrkapitányságot hívd.
2020. júl. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom mikor idéznek be, de addig sem vagy felmentve.


Nem is tudom, hogy jut ilyen eszedbe.

2020. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
Ez közokirat hamisításnak számít.
2020. júl. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
89%
Menj be és igényelj egy újat, meglátod hogy mi lesz.
2020. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
A kérdésedből itélve ha semmit nem követtél volna el , akkor is bekellene vonni a jogsit, annyira zokni vagy.
2020. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

#6 ennél nagyobb baromságot sem állíthattál volna. Ez nagyon messze áll a közokirat hamisítástól, sőt inkább köze nincs hozzá.


A valóság az, hogyha bemegy az okmányirodába, a rendszer minden bizonnyal ki fogja dobni, hogy van valami végzés/határozat stb, amely alapján az ítéletig semmiképp nem vezethet, de emiatt nem csuknák egyébként le, max elküldik, de tényleg furán jön ki, hogy hazudott, ha az ügyintéző látja a dolgokat.

2020. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdeklődj a kapitányságon, de amúgy ha nem gyorsított eljárásban van az ügyed, akkor 4 hónap az még semmi.
2020. júl. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!