Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Busz előtt büntető fékezni,...

Busz előtt büntető fékezni, mégis a buszsofőrt rúgják ki?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam ma, hogy mondjuk városba megunok egy buszt és mivel megtehetem mert 'há lyogaim vannak hőőő, fogom és befékezek egy busz előtt, aki szintén fékez nem lesz károm, elhúzok a sunyiba ahogy illik, a buszon mégis súlyosan megsérül valaki, akár le is bénul, akkor a sofőrt rúgják ki, ügye? ( utóbbi érdekes, ma néztem csomó buszt és egyben sem volt fedélzeti kamera. ).
2020. febr. 18. 18:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
88%

Próbáld ki.

Lesz 40 perced, hogy eljuss Mexikóba.

A rendőrök nagy része az autódat keresi, és közben már otthon is kopogtatnak.

Meg a szüleidnél is.

2020. febr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
34%
A busz nem fog satuzni mögötted. Pont azért, mert az utasok megsérülhetnek. Neked viszont nem lesz olyan komoly bajod, ha megtol. Ennyi.
2020. febr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
84%
Egy gyakorlott buszvezető sosem satuzik, maximum ha egy tartálykocsi van előtte és/vagy nincsenek álló utasok. A személyautót enyhe lassítással le fogja tolni az útról aztán pisloghatsz.
2020. febr. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!