Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha kerülök egy álló autót, a...

Ha kerülök egy álló autót, a szembejövő nem tart normálisan jobbra, emiatt ütközök vele, ki a hibás?

Figyelt kérdés
Ha mindkét sofőr észnél van, 3 autó is elfér az úton, tehát balesetmentesen megoldható a helyzet!
2019. dec. 18. 13:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
63%
*állnod
2019. dec. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
28%

Ez azért szégyen amikor valaki ennyit nem tud hogy mikor kinek van elsőbbsége.

Ilyen nekem is volt már hogy képes lett volna a szembe jövő nekem jönni amikor kikerült egy álló autót.

A saját érdekében és egészségéért az ilyenek miért nem egy villanypóznának mennek neki.

2019. dec. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
28%
Nyáron egy szűk utcában pont volt egy ilyen “élményem”, kicsi autóm van, a szembejövő platós teherautó úgy ítélte meg, hogy ő elfér, amikor kikerült egy, a másik oldalon parkolót. Én a járdán kötöttem ki, a mögöttem jövő satuféket nyomott....a teherautó meg, mint aki jól végezte dolgát továbbállt...a satufékes ipse állt meg megkérdezni, hogy minden oké-e ... szerencsém volt, mert alacsony volt a járdaszegély, és nem lett gond, de rám hozta a frászt rendesen
2019. dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
77%
17%-os, te is nyugodtan add vissza a jogsidat.
2019. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
63%
Te vagy a hibás, egyértelmű.
2019. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!