Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ködlámpa. Miért nyomatja...

Ködlámpa. Miért nyomatja némelyik, mintha muszáj lenne?

Figyelt kérdés
Rendkívül bosszantó, mikor teljesen tiszta időben, teljesen mind1 hogy nappal vagy éjszaka, abszolut indokolatlanul használják a ködlámpákat. MIÉRT??? Azt hiszi a sok idiot, hogy ettől menőbb? És ha csinál egy balesetet? A másik "igénytelenség", mikor az indexek folyamatosan világítanak. Szabályos ez? Mire jó? Ettől szebb lesz az autó? Vagy jobban megy?
2019. dec. 14. 19:07
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Na azokat még ennél is sokkal sokkal brutálisabban büntetném. Simán ráhúznék 10-15 év kényszermunkát. Nem börtönt, mert ott csak nyaralnak...
2019. dec. 14. 22:28
 12/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem lenne arányos. Ennél sokkal veszélyesebb szabálysértésekért is töredékét kell csak fizetni.

Pl. ha lakott területen 150-nel mész azért is csak 300 ezret kell fizetni.

2019. dec. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%
Látod, a 10 válaszból egy ember írta le hogy zavarja. A te szemeddel van gond.
2019. dec. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
40%
A miértre nem tudom a pontos választ, csak találgatok. Pl. bekapcsolva felejtette, és a műszerfalon nem jelzi, csak a hátsó ködlámpa működését. Általában a tompított lekapcsolásával nem old le a ködlámpa, ezért az újra bekapcsolásnál (mondjuk másnap) ismét világít. A ki-be kapcsolóján viszont nappal nehezen látható a bekapcsolt állapota. A hátsóval nincs ilyen gond, a tompított lekapcsolásával kikapcsol az is.
2019. dec. 15. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
53%
Én akkor szoktam bekapcsolni a hátsó ködlámpát hogyha valaki túl közel jön hozzám főúton vagy autópályán.
2019. dec. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%
A rosszul beállított ködlámpa az zavaró.
2019. dec. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem összekevered a nappali menetfényt a ködlámpával
2020. jan. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!