Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek eselyten vagyok a...

Szerintetek eselyten vagyok a jogsira?

Figyelt kérdés
33.oramat vezettem egyhuzamba 3orat es az elso masfel oraba nem volt semmj problema aztan ezutan kezdodtek a gondok mondta az oktato hogy jobbra en meg balra mentem mivel kovettem a kocsikat es elbambultam:( utana meg mar azert voltam ideges hogy mi a faszert nem tudok koncentralni amikor tudom hogy menne
2019. okt. 11. 17:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a vizsgán kanyarodtam véletlen bal helyett jobbra, és nem lett belőle semmi, ugyanúgy átmentem. 3 óra vezetés pedig a legtöbb embernek sok, főleg ha ismeretlen környéken ráadásul városban van. Nehogy feladd emiatt!


(Sokaknak van jogsija, mégsem tud vezetni, de erre majd te is rájössz)

2019. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én tanultam vezetni, akkor két órát vezettem, de úgy, hogy egy óra után megálltunk, tartottunk egy teljes autó ellenőrzést, majd negyed óra szünet következett. Tehát ha úgy nézem, akkor ellenőrzést is beleszámolva olyan 20 perc nyugtom volt. Meg persze volt, hogy alkalmanként beugrottunk kávézni egyet a benzinkútra, az a kis villámszünet is nagyon sokat segített.
2019. okt. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
63%

Még nem szoktál a vezetéshez /vezetési koncentráláshoz persze, hogy hibázhatsz. Életedbe 33 órát vezettél nem lehetsz egyszerre profi sofőr.

Kell még egy kis gyakorlás.

Félbe ne hagyd.


Anno mikor vezettem jobban örültem volna egy Gps-nek is. Úgy fejbe is felkészült az irányváltásra. Az oktató is néha bunkó volt, hogy nem az utolsó pillanatba kéne neki mondani az irányokat.

2019. okt. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!