Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek eselyten vagyok a...

Szerintetek eselyten vagyok a jogsira?

Figyelt kérdés
33.oramat vezettem egyhuzamba 3orat es az elso masfel oraba nem volt semmj problema aztan ezutan kezdodtek a gondok mondta az oktato hogy jobbra en meg balra mentem mivel kovettem a kocsikat es elbambultam:( utana meg mar azert voltam ideges hogy mi a faszert nem tudok koncentralni amikor tudom hogy menne
2019. okt. 11. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írjuk, hogy igen, akkor félbehagyod a jogsit?
2019. okt. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj tripla órára. Látod, hogy nem tudsz ennyi ideig koncentrálni.
2019. okt. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De most oszinten mi a velemenyetek?
2019. okt. 11. 18:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom alapból is önbizalomhiányos vagy, az hogy ügyetlen vagy, rátesz még egy lapáttal.

De ne aggódj, nem űrtudomány az autóvezetés, bárki meg tudja tanulni. Az egyértelmű, hogy a kötelező óraszám kevés neked, de ezzel nem vagy egyedül, a statisztikák szerint az átlagos óraszám 45 körül van.

2019. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg igen, ne vállalj be tripla órát, csak max. duplát.
2019. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
3 óra sok egy kezdőnek, pláne ha még bizonytalan, ideges típus is. Te ezek szerint másfelet vagy képes egyhuzamban koncentrálni jelenleg. Ennyit vezess most és ne aggódj, a rutinnal lesz ez még jobb is :) Egyébként ismerek olyan srácot, aki 100 órával ment vizsgázni, mert annyira parázott, hogy először alig mert csinálni valamit, aztán meg mindent ezerszer be akart gyakorolni. Sikerült is a vizsga és azóta is gyakran vezet, elég jól, félelem nélkül. Persze ez nagyon sok pénzbe került neki, de azt mondja, inkább kifizette, de cserébe magabiztosan vette át a jogsit és nem úgy, hogy a kormány láttán is a szívroham kerülgette.
2019. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
77%
Ne add fel én is így voltam,radásul autómatán,stressz és önbizalom hiány.1ó vezetés után tartottunk szünetet de ezt az oktatónak tudni kellene.2.ik vizsga lett sikeres.olyan 60 órával.az 1,előtt teljes napfogyatkozás lett az agyamban.. PIHI PÁR NAPOT.MEG TUDOD CSINÁLNI
2019. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Most értettem csak meg, hogy 3 órát vezet a kérdező egy huzamban...Ez akárhogy nézem, nem normális dolog. Nekem anno 2 órám volt egyszerre ami valójában 1,5 volt csak, de így is teljesen kimerített.
2019. okt. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Remelem sikerul de ha nem akkor sem adom fel koszonom mindenkinek a segitseget!
2019. okt. 11. 19:20
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Bárkivel előfordul, hogy az oktató utasításával ellentétes irányba kanyarodik, ha azt a szabályok betartásával teszi, nincs különösebb gond belőle, csaj be legyen rendszeres a tévedés.

Arra mondjuk felhívhatta volna a figyelmedet az oktatód, hogy érzékelhetően sok a három óra, a harmadikra nagyon kifáradsz, így csak két órákat menjetek.

Egyébként még az sem lenne gond, hogy elfáradsz, csak nem kellene katasztrófaként megélni, hogy hibázol.

Az annyira természetes, hogy elfáradnak a tanulók, hogy előírás szerint, két óra gyakorlás után egy teljes óra pihenőt kellene tartani (az idő alatt egy másik tanuló vezet), és csak azt követően vezetni a hamadik órádat.

Ne gondold azt sem, hogy kisebbségben vagy azzal, hogy kevés a minimálisan előirt 30 óra gyakorlás... 50-60 órával vizsgáznak sokan.

Persze, pénz, amit nem szívesen fizetnének fölöslegesen, de ha nem megy még elfogadható szinten a vezetés, kénytelenek gyakorolni.

2019. okt. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!