Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek nem sok a 276...

Szerintetek nem sok a 276 ezer forint jogsira?

Figyelt kérdés
Most indul egy képzés amire jelentkeznék, kisvárosban lakok cc.6000fő. De én soknak találom. Környéken 160korul is lattam nagyobb városokba? Mi kerül ennyibe? 46%os sikeressegi arány van irva... Valaki valami okosat tudna mondani?
2019. szept. 6. 17:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden elsőre sikerül akkor sok.
2019. szept. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha megbukom simán benne lesz több mint 300kilómba. Túl jelentkezés lenne vagy mi? Azért kerül ennyibe? Itt félévente indul kb ilyen képzés és kellene már egy kocsi :D
2019. szept. 6. 17:15
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer buktam Kresz-en és kétszer forgalmin és úgy jöttem ki kb 200-ra

Szóval sok az

2019. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok,én Budapesten csináltam
2019. szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
5 eve csinaltam, minden elsore meglett es asszem nekem 150 alatt volt... (bar nekem nem kellett egessegugy vizsga)
2019. szept. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Tételesen milyen árak vannak abban az iskolában?

Nekem furcsa az, hogy előre tudod, hogy mennyibe kerül, és a piac elég telített ahhoz, jogy az alap árakkal ne tudjanak elszállni az iskolák, a különbségek onnan jönnek, hogy a gyakorlati oktatás óra díja mennyi, és a siketes forgalmi vizsgáig mennyi gyakorlásra lesz szükség (amit előre senki nem tud).

Mostanság 180ezer alatt nehéz kihozni a B kategóriát, plusz órákkal könnyen lehet 300ezer körüli összeg, de ezt az iskolák általában kozmetikázzák a hirdetéseukben, inkább kevesebbel próbálják becsalni az embereket.

Tehát, tételesen mennyibe kerül az elméleti oktatás, egy óra vezetés, esetleg az elsősegély oktatás... plusz a vizsga díjak.

2019. szept. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sok. Én 2 éve vizsgáztam. A tanfolyam és a vezetés is egy nagyjából 10 ezer fős városban történt. Mivel minden meg lett elsőre, így lett a vége 146 ezer. Azóta lehet drágultak az árak, nem tudom, de nem hinném hogy 170-180 ezernél többe lenne ha nem bukik meg sehol sem az ember.
2019. szept. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A szórólapon az van írva képzési költségként, plusz az is rajta van hogy mennyi az elmélet meg a gyakorlat százalék akinek sikerül. 46% körül van mindkettő. Amugy ahol indul az Cegléd, onnan 20kmre lakok. Néztem másik iskolákat azóta és van ahol 135 ezer! És ott 76% a forgalmi sikeressége. Azthittem annyiért már megveszem a jogsit ami itt van :)
2019. szept. 6. 19:22
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok, én 9 hónapja csináltam, nekem 210k volt, úgy, hogy elsőre ment minden plusz óra nélkül. EÜ vizsgát már nem kellett tennem, mert az már megvolt.
2019. szept. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A 135 ezer a másik véglet, az sem hihető.

Mostanság már 4000-5000 forint egy óra vezetés, ha csak 30-al beszorzod akkor is kevés a 135ezer, arra meg sehol nem vállalnak garanciát, hogy elegendő lesz a 30 óra (erre utaltam, amikor írtam, hogy inkább kevesebbet írtnak a valósnál, és sokan elhiszik)


Nem az ár a legfontosabb a jogosítvány szerzéshez, hanem egy jó gyakorlati oktató.

Össze lesztek zárva egy kalitkában, egy jó oktató sokat tud segíteni a tanulásban, egy rossz meg elveszi a kedved még a vezetéstől is.

Az sem biztos a hogy a drágább jobb, de nem a legolcsóbb iskolát kellene keresni, hanem egy jó gyakorlati oktatót, és ez sokszor nem egyszerű.

2019. szept. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!