Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen dízel autót éri megvenn...

Milyen dízel autót éri megvenni 500-600 ezer forint között?

Figyelt kérdés
Nőnek, első autó.
2019. aug. 30. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet. Benzines a jo.
2019. aug. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 200-ért vettem 1.5 dCi 65 lovas Thalia-t, eddig semmi gond nem volt vele, tervezett javítások/cserék miatt volt csak szervizben (vezérlés stb). Eddig 750 km-t tettem bele gond nélkül, remélem így is marad egy ideig.
2019. aug. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
Szívót
2019. aug. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Dízelt csak akkor vegyél ha ki is használod, tehát havi 800-1000 km-t beleteszel. Ha városi kis ingázásokra kell és havi 200-300 km menne bele meg ha csak pár havonta mennél nagyobb körre jobb a benzines is. Dízelnek nem tesz jót a rövidtáv meg az hogy egy kezdő sofőr kínozza, mert a modernebb dízelek turbósak és azt hűteni kell, meg melegíteni lassú tempóba stb... Sokan nem tudnak dízelt vezetni rendeltetésszerűen és emiatt van több meghibásodása és persze egy vagyona javítása.
2019. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Első autónak szerintem tökéletes a benzines. Legszívesebben a helyedben egy ilyen féle toyotát vennék [link]
2019. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!