Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4 millio forint korul keresek...

4 millio forint korul keresek dizel csaladi sedant?

Figyelt kérdés
Az alabbiakon gondolkodtam, renault fluence, peugeot 508, ford mondeo. Van valakinek valamelyikkel szemelyes (!!!) tapasztalata?
2017. dec. 1. 12:47
 1/9 D. Brasco ***** válasza:

Az egyik kollégámnak volt egyszer egy ilyenje 1.5dci-vel ha jol emlékszem a 90lovas változata!Mikor megvette volt akkora arca vele hogy ez mekkora egy sztár gép,aztán egyszer kertem hogy had próbáljam mar ki ezt a világverő autót!

Hat egy akkora testbe az 1.5dci nem az hogy karcsú....hanem egy faros skoda "dinamikajat" hozza....a futomű borzasztó milyen puha meg ahogy billeg .....meg az egész autorol süt az olcsóság......mondjuk nem is csoda,ez is a törököknél összedobált valami!Egyedül a fogyasztás az amit pozitivumkent tudnék mondani!De az biztos hogy nekem ingyen sem kelle nem hogy 4 millióért!

2017. dec. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Te valójában egy Skoda octaviat szeretnél venni. Ha mégse akkor mondeot.
2017. dec. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És a kategória legnagyobbja? Az Octavia fel sem merült, mint családi autó?
2017. dec. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem akarok senkit megserteni de nekem az octaviakrol mindig az allamtitkarok jutnak az eszembe :D
2017. dec. 1. 15:29
 5/9 anonim ***** válasza:
A Skoda nem a szivem csücske de a legjobb választás. Azt jön a Mondeo
2017. dec. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Fluence most taxis auto lett, alighanem az arakban is meglatszik majd. Az 508 jo auto, de akkor nezheted a c5-ot is. A HDI jo motor.(kiveve a 2.2-est) Mondeo bol 2011 utani a jo, ugy emlekszem.
2017. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vennék 3,5 körül egy 1 éves fluence-t, a maradék 500-t meg elraknám. Peugeotot biztos nem vennék, a mondeókkal meg az a bajom, h az összes szinte céges, 4 millióért meg nem egy 150-200E-t futott mondeót vennék az is biztos.
2017. dec. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha bírod a fapadosságot vegyél Peugeot 301/Citroen C-Elysee-t szalonból újonnan ennyiért 1.6HDI-vel, agyonüthetetlen, még kettőstömegű sincs bennük.
2017. dec. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

toyota avensis 2.d4d

peugeot t felejtsd el sztm

2017. dec. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!