Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek nem sok a 276...

Szerintetek nem sok a 276 ezer forint jogsira?

Figyelt kérdés
Most indul egy képzés amire jelentkeznék, kisvárosban lakok cc.6000fő. De én soknak találom. Környéken 160korul is lattam nagyobb városokba? Mi kerül ennyibe? 46%os sikeressegi arány van irva... Valaki valami okosat tudna mondani?
2019. szept. 6. 17:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
5500egy óra náluk. Mondjuk így lehet hogy gyorsabban meglesz a jogsi mert nem lesz zsúfolt az oktató, aki meg a magas ár ellenére is jelentkezik rendesen kiképzik és mondjuk akár heti 2x is lehet menni vezetni. Kb mennyi idő volt nektek az első elméleti órától a sikeres forgalmi vizsgáig? Köszi a válaszokat, ment a zöld, hasznosak vagytok.
2019. szept. 6. 20:45
 12/14 anonim ***** válasza:
Én heti 4-szer mentem vezetni 2-2 órát, 3000 Forint/óra áron. Az első vezetés óra után pont 1 hónap múlva volt a forgalmi vizsgám. (#7 voltam.)
2019. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem e évben volt a c 235 huf(Kaposvár). Igen, sok.
2019. szept. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tehát a "C"....
2019. szept. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!