Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért hívtak be tanúnak?

Miért hívtak be tanúnak?

Figyelt kérdés
A rendőrség behivott tanúnak, közlekedési szabályzat megértésére hivatkozva. 2 hete vezetek. Csak a lakóhelyemen, nem észleltem, h szabálytalanságot követtem volna el. Mi lehet ez?
2019. okt. 11. 13:58
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Jahj, már. Írtam, hogy a telefon javította ki a vkit Vikire. 🙄😊
2019. okt. 12. 09:35
 12/14 A kérdező kommentje:
Lefotózták, h nem volt bekapcsolva az övem. ( emlékszem is, nem akartam már menet közben matatni.)
2019. okt. 16. 16:33
 13/14 anonim ***** válasza:
Sorry, de valami itt sántít, mert akkor nem tanúként hívtak volna be, főleg, hogy törvény szerint senki nem köteles magára terhelő tanúvallomást tenni. :) Biztos, hogy ez a szó szerepelt a levélben? Nem a melletted ülőt kellett letanúznod vagy hasonló?
2019. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen. Tanúnak hívtak, és az a veda vagy mi fotózta le, h nem voltam bekötve. Én is kérdeztem miért tanúnak hívtak, meg miért nem csekk jött, a válasz az volt, hogy más is vezethette volna az autót. 🙄 Ami bosszant kicsit, h van a városunkban rendőrség, és mégis egy központba kellett mennem. Pedig egy fotót átküldeni nem nehéz, meg az emberre hozzák a szívrohamot. Nyilván be kell kötni magunkat, szoktam is, de nyilván kapkodtam.
2019. okt. 18. 09:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!