Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha ledudálnak?

Szerintetek gáz, ha ledudálnak?

Figyelt kérdés
Ma mentem gordeszkaval az uton, zenet hallgattam, de ugy h az egyik fulemben volt csak fules, es ugye a gordeszka alapbol hangos, ezert nem hallottam, h jon az auto, es ledudalt ugy, h ott volt meg 10masik ember, mellesleg az egyik fiu nagyon regota tetszik nekem.. Nagyon cikinek talalom!

#gördeszka #ledudalnak
2018. máj. 21. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Gáz.
2018. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
36%
nem gaz!! 😅 Engem amikor bicikliztem mindig ledudaltam aztan rohogtem rajta egyet.. ne foglalkozz vele egyaltalan nem gaz :D
2018. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
9%
Elozo vagyok es ledudaltak*-ot akartam irni
2018. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a gáz, hanem az, ha legközelebb nem tud megállni az autó. Legyél kicsit tudatosabb, ne hallgass zenét gördeszkázás közben, ráérsz utána is.
2018. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gáz. Nem árt, ha nem zárod ki az életed és testi epseged szempontjából kulcsfontosságú információkat közlekedés közben. Vagy deszkázol vagy zenét hallgatsz.
2018. máj. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Gördeszkának sem az úttesten, sem a járdán nincs helye. Az a gáz, hogy te ilyen helyeken használod. És az, hogy hangosan hallgatsz zenét közlekedés közben, az meg egyfajta pályázat a Darwin-díjra.

Meddig akarod kockáztatni a magad és mások életét?

Milyen életed lesz, ha legközelebb az autós elrántja a kormányt, hogy ne üssön el, elcsap egy gyalogost a járdán, aki meghal, a vezető és utasa is? Erről kellene elgondolkodnod.

2018. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Alex Fly ***** válasza:

Nem "gáz", hanem erősen szuicid hajlamokra utal.

Egyáltalán mit kerestél gördeszkával az úton?

És ha már ott játszol, akkor legalább azokra figyelhetnél, akik szabályosan használják azt, nem pedig még zenét hallgatsz.

Mondjik a dudálás nem tudom, mennyire volt szabályos, de mindenképpen jobban jártál, mint ha a sün ajándékozott volna egy pár tízezerről szóló csekket...

2018. máj. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
gördeszkával mit keresel az úton?
2018. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
25%
NEM KIOKTATAST KERT A KERDEZO!
2018. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Elárulnátok, hogy hol a f..szomba menjen a gördeszkával, ha nem az úton, és nem a járdán?? Nem értem miért nem lehet olyan szabályokat adni rá, mint egy biciklire. Pár deszkás jóval gyorsabban halad az öreg biciklis papáknál.
2018. jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!