Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Vihetem szervízbe az autómat...

Vihetem szervízbe az autómat szmogriadó alatt? Nem tudom máskor vinni már így is egy hetet vártam miatta.

Figyelt kérdés
Bosszant, hogy baromságokat fizettetnek ki orba szájba és nem közlekedhetek a teljesen legális autómmal. Abszúrd a 4-es kategória kizárása.
2017. jan. 27. 00:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg nem közlekedhet sehová.Gyakorlatilag pedig nincs leláncolva, oda mész vele a saját felelősségedre ahová akarsz, Egy esetleges büntetés vállalásával.
2017. jan. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

lehet neked nem mondták, de autó nélkül is lehet közlekedni

(egyébként minek szervizbe vinni, ha szmogriadó alatt úgysem használhatod? ráér utána)

2017. jan. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Donald J. Trump ***** válasza:
Nem, a szervízbe vitel épp olyan blőd kifogás a közlekedésre, mint ennek a kérdésnek a kiírása, csak hogy hülyeszmogriadózhass egyet.
2017. jan. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 lencsefőzelék ***** válasza:
67%

Szervízbe nem, legfeljebb szervizbe.

Valamint:

* orrba-szájba

* Abszurd

2017. jan. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Vinni viheted, csak közlekedni vele nem szabad.
2017. jan. 27. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Reggel hatig odaviszed a szervíz elé.

Vagy hívsz egy trélert.

2017. jan. 27. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

HA vinni akarod, hát vidd!

"A Főpolgármesteri Hivatal pénteken hajnalban megszüntette a magas légszennyezettség miatt Budapesten korábban elrendelt riasztási fokozatot, valamint a gépjárműforgalom korlátozását."


[link]

2017. jan. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Viheted, csak ha belefutsz egy ellenőrzésbe akkor viseld a következményét hogy megbüntetnek. Én legálisan közlekedhettem a saját autómmal a fővárosba a tiltás alatt, és egyszer sem ellenőrizték hogy milyen besorolása van az autónak.
2017. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
Viheted. Trélerrel, vontatóval, stb.
2017. jan. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!