Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy...

Mit gondoltok arról, hogy első órán kivisz forgalomba az oktató?

Figyelt kérdés
Az én első órám a belvárosban volt. 2x45 percet vezettem ott, úgy, hogy előtte még soha. Nem mondom, hogy nyugodt voltam...
2016. jún. 9. 20:47
 1/9 anonim válasza:
Enyhén merész.. de ha ennyire biztos magában az oktató..
2016. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van, ha a belváros nem Budapesten van, hanem mondjuk valamelyik vidéki városban, ahol egyébként is lassú a közlekedés.
2016. jún. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mostanság már az oktatók többsége közúton kezdi a gyakorlatot az autóvezető tanulókkal, nem rutinpályáznak. Ez rendben is van, csak a belvárosi közlekedés indokoltsága kérdéses. Mi is közúton kezdtünk, de gyér forgalmú környéken, aholaz elindulást, megállást, haladást, kanyarodást gyakoroltuk, csak később mentünk olyan helyekre, ahol már táblákat,lámpákat is kellett figyelni.
2016. jún. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megyei jogú város belvárosa volt.
2016. jún. 9. 21:01
 5/9 anonim ***** válasza:
2x indultam el egy parkolóban. Látta, hogy van némi közöm a dologhoz és szintén városban vezettem végig az első órát.
2016. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mivel a rutinpályák 90%a megszűnt, így egyből kivisznek forgalomba
2016. jún. 10. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az autóval meg kell tanulni elindulni, megállni, váltani, kanyarodni. Forgalomba csak az után szabadna engedni a tanulót, miután az alapokat tudja.

Vannak még rutin pályák (legalább is én egyről tudok hogy van), nálunk van aki elkocsikázik a tanulóval egy ilyenre, van aki egy focipályára viszi a nebulót....

2016. jún. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Rajtam is látta, hogy az alapok már megvannak, engem is forgalomba vitt. A 10. óra körül benéztünk kicsit a rutinpályára is. :D
2016. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.


Jelentem, az oktatóm nem híve a "tanuljunk meg nyugodt helyen kezelni az autót" című dolognak, abszolút mazsolaként kivágott egyből csendesebb utcákban. Ha jöttek szemben, fosva hogy neki megyek, inkább lentebb húzódtam, az oki pedig "miért mész leee ???!!!" - hát nem is tudom ... mondjuk mert nem akarok neki menni??

Válasz: nem fogsz!!!

2016. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!