Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Autómon hagytak egy fenyegető...

Autómon hagytak egy fenyegető nyomtatott üzenetet, ki lehet valamilyen módszerrel deríteni, hogy ki ő?

Figyelt kérdés
2016. jan. 22. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Max. ujjlenyomat, persze ha eddig nem értél hozzá.
2016. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az esély megvan rá. Például fedélzeti kamerát hagysz a kocsiban ami veszi a legközelebbi elkövetőt. Majd a fenyegetés okát továbbra is fenntartod. Tegyük fel odaállsz továbbra is arra a helyre ami nem tetszett valakinek.

A lépcsőházunkban valaki pillanatragasztót szokott nyomni a postaládák kulcsnyílásaiba. Valamint össze szokta firkálni azokat, meg oda nem illő tárgyakat dobott bele. Sejtettem ki az, de nem szóltam neki, hanem ilyen kamerát szereltem a postaládámba, ami az előtte állót és cselekményeit rögzítette. Az volt akit sejtettem, csak ez már megdönthetetlen bizonyíték volt. Az illetőnek felajánlottuk a választás lehetőségét:

1. Kifizeti minden károsultnak az új zárak költségeit, van akinek a szerelési díjat is.

2. Rendőrségi feljelentés.

Az elsőt választotta, mivel mint később kiderült, több hasonló bűne is volt. A lakók meg addig üldözték míg el nem húzott onnét.

2016. jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igenám de ha felvesz egy maszkot akkor már nem sokat ér a kamera
2016. jan. 22. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de kicsi a valószínűsége hogy maszkot vesz. Arra nem gondol még a lopott kártyával bankautomata előtt matató sem hogy az arcát kamera rögzíti.
2016. jan. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs értelme semminek...ez rád utazik, van egy haragosod..


addig örülj, amíg csak cédula van...vagy békülj ki az elhagyott csajjal, vagy a férjével, vagy máhol parkolj..az némi figyeléssel kiderül, hogy kollégád-e, vagy szomszéd?


kinek szeretted el a nőjét? vagy a pasiját?

kezdj el kizárásos alapon gondolkodni..szűkül a kör..

2016. jan. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!